Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek, akik szinte soha nem...

Emberek, akik szinte soha nem nyúlnak a telefonjukhoz, nem chatelnek, azok mit csinálnak egész nap?

Figyelt kérdés

Munkán, sulin és házimunkán kívül, a szabadidejükben.


Mivel töltik ki az egész napot? Esetleg a párjukkal élnek, akivel lehet beszélgetni meg bármit csinálni?


2020. ápr. 4. 19:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
A macskámmal vagyok. Most is bekajált és most elégedetten nyújtózik és dorombol.
2020. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Tv-zek, olvasok, főzök, előkerestem a látcsövet és kóborlok a környéken pl.
2020. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Kapaszkodj meg: nincs okostelóm, nincs facebookom, nem vagyok semmilyen közösségi oldalon fenn, ezt leszámitva.

Rövid ideig volt okostelóm, de nagyon nem volt nekem való, ahogy a facebook se.


Szeretek olvasni, szeretek sorozatokat nézni, szeretek sportolni, kirándulni, ha van kivel. Szeretem a csendet, a lassan folydogáló életet.


30F

2020. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
fiatalos kérdés. Én is ezt kérdeztem fiatalon, de ma már csak meg akarom csinálni amit kell. De erre nem minden nap van időm sajna. Függetlenül a digitális élettől.
2020. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Ez mégis milyen kérdés? :D Vannak hobbijaim, azokat csinálom, miért nyomkodnám a telefonom?

Olvasok, zenélek, főzőcskézek, új recepteket próbálgatok, sütök, puzzlet rakok ki, kertészkedek, kártyázunk, beszélgetünk a párommal, játszom xboxon, megnézek egy filmet vagy sorozatot. Chatelni annyit vagyok hajlandó, amennyit ahhoz muszáj, hogy megbeszéljünk élő vagy legalább videós programot a barátaimmal

A fentiek csak a benti programok, amikor normális idő van és épp nincs járvány, akkor rengeteget utazom, különféle programokat szervezek a barátaimmal, színházba, éttermekbe, moziba, pubba, kiállításra járok, sokat sétálok, hétvégente túrázok.

El se tudnám képzeni, hogy annyira magam alatt legyek, hogy csak a telefonomal nyomkodjam és vegetáljak.

2020. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Én vagy dolgozom vagy a számítógépen/konzolon játszom.
2020. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#5: Olyan kérdés, hogy én pont erről a folytonos netezésről akarok leszokni és ötleteket gyűjtök, mi mást lehetne csinálni, kinek mi a hobbija. Párom nincs, úgyhogy kicsit nehezebb, meg nagyon igénylem a társaságot, nem vagyok egy egyedül túl jól ellevő típus.


Köszi mindenkinek, még jöhetnek :)

2020. ápr. 4. 19:32
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom ugyanazt, amit az számítógép elterjedése előtt csináltak az emberek, sokkal több szociális életet élnek a való életben és nem csak az interneten teremtik meg a társas élet illúzióját, mint akik egész nap az interneten lógnak, mondom ezt nem 60 évesen hanem 20 évesen :D
2020. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Érdekesek ezekre a kérdésekre adott válaszok, mert kiderül: általában majdnem mindenki ugyanazt teszi az életben.
2020. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Buta telóm van, csak akkor nyúlok hozzá, ha elmegyek valahová, meg ha néha telefonálok. Egyedül élek, egész nap filmezek, ez lett az új hobbim, gyűjtögetem, nézegetem, listákba rendezem őket, ezzel kapcsolatos fórumokon írogatok, olvasgatok. Már annyi felvételem van, hogy ha csak filmeket néznék, hetekig el lennék vele. Alszom, eszem, megetetem, szeretgetem a macskát. Kimehetnék az udvarra, jó nagy, de nem a sajátom, fogalmam sincs, mit csinálnék egyedül egy üres kertben. Azért ma körbesétáltam, mikor sütött a nap. Néha főzök, de ritkán van kedvem hozzá, pedig tudok, csak egymagamra felesleges, sokszor többe jön ki, mintha készen venném.

Egyelőre jól érzem magam.

2020. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!