Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy törődjek bele, hogy...

Hogy törődjek bele, hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mindig is telt lány voltam. Milliószor neki álltam fogyókúrázni, hol sikerült, de vissza is ugrott egy idő után. Autoimmun beteg lettem, pajzsmirigybeteg, pcos, ires és még sorolhatom. Gyógyszereket szedek rá..

Nem csak a súlyommal van bajom.. Az arcom is ronda, sminkkel elfogadhatóbb.. A fogaim is csúnyák. Utálom a külsöm. Mióta az eszemet tudom megaláztak emiatt, nem csak az iskolában, de itthon a saját szüleim is. Nincs önbizalmam. Irigylem a szép embereket, nekik úgy tűnik könnyebb érvényesülni. Pozitívabban állnak hozzájuk. Én minden sikeremért megszenvedek úgy érzem. Fiúk sose szurtak ki. Netten ismertem meg a párom, lehet a belsőm fogta meg.. Azóta együtt élünk, de még is rossz, hogy undorodom magamtól. Körülöttem szépek vannak :(


30/N


2020. ápr. 6. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ne tarts otthon tükröt. Komolyan.
2020. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Fogyj le es akkor jobban fogod erezni magad. Az onsajnalat nem segit. A munkaval meg penzt lehet sporolni, hogy szepre megcsinaljak a fogaidat.
2020. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Állj hozzá úgy, hogy a legnehezebb feladatot (a partnerkeresést) sikeresen megoldottad. Ha van párod, akivel együtt élsz és esténként összebújsz, akkor barátokat is tudsz szerezni. :)
2020. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Érdekesnek találom, hogy elégedetlen vagy, miközben van egy párod, aki feltételezem szeret, nem alibiből van veled.

Én férfi vagyok, messze nem vagyok én sem tökéletes, de senki sem az.

Volt egy régi "haverom", akinek volt egy okos gondolata. "Mindig a lehetőségekhez képest a legjobbat". Ezt főként akkor használta, ha ő ment valahova, vagy bárki más körülötte. Tenni kell azért, hogy normálisan jelenjünk meg akárhol, ez esetedben lehet otthon a párod előtt is, még férfiként sem szokatlan az, ha néha többet vagyunk a tükör előtt, mint szükséges.


Én a helyedben nem ostoroznám magam a hülyeséggel, van amit nem mi szabunk meg és biztosan van benned valami vonzó, ha van egy párod. Ahogy mondtad, talán a belső tulajdonságaid, nem minden a külső..

2020. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
12%
#maraggyotthon
2020. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olvass női portálokat, magazinokat, ahol segítenek előnyösebben öltözködni, sminkelni stb, és önbizalmat öntenek beléd. Önmagad elfogadásában is segítenek.
2020. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el egeszsegesen elni, nem hoszem hogy pajzsmiriggyel nem lehet fogyni. En 23 evesen tetettem fel a fogszabalyzot, ha atlatszo kovekkel kered eszre sem fogjak venni. Soha nem keso de a sulyproblemak kesobb nagyon sok rosszhoz vezetnek.


Azzal meg ne foglalkozz hogy ki mit gondol. Engem is az egeszseges evek vonzanak amikor probalok igy elni, nem az hogy mit gondolnak akik korulottem vannak.


Ugyhogy hajra, rajtad mulik minden:)

2020. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mutass magadról egy képet. Itt egy csomó nő ilyennek adja elő magát, aztán általában teljesen átlagosan néznek ki.
2020. ápr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van párod aki úgy szeret ahogy vagy, nem kell itt pityeregni. Ha jobban akarsz kinézni akkor tegyél èrte.
2020. ápr. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy például nem ilyeneket írogatsz magadról. 30 évesen lehetne annyi eszed (!!!) hogy tudd mi az érték a világban és mi nem az, valamint ennek megfelelően élj, és eszerint vedd körbe magad emberekkel, barátpokkal, párral.

És akkor nem lesz annyira fontos hogy "ronda" vagy, legalábbis ilyen tinidiszkó gondolkodás szintjén...

2020. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!