Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mit csinál unalom ellen?...

Ki mit csinál unalom ellen? Ha már minden unalmas?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok egyedül élek, és már beleőrülök a karanténba a munkahelyem megszűnt, már mindent kitakarítottam itthon, mindent megcsináltam, szórakoztató eszközeim nincsennek (pl. Tv, notebook, tablet) csak a teló, néha főzök, házimunkát csinálok de az nem tart több óráig, olvasás nem köt le, nincsennek is könyveim

Mit csinálhatnék még?



2020. ápr. 7. 15:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék segíteni, de sajnos nem tudok :/ Én kábé az általános iskola óta egyszer se éreztem azt, hogy unatkoznék itthon.
2020. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%

Maszturbàlok, zenét hallgatok, írok, gyk-zok, vagy gyötrődöm azon, hogy ezt a rengeteg időt, ami most jelenleg nekem kiesik, hogy a büdös pi csàba fogom pótolni. Kint ragadtam külföldön, és itt nem korlátlan az internet, nem tudok tanulni, pedig októberben emelteztem volna, hogy mehessek egyetemre.

Gyűlölök élni mióta itt vagyok.

2020. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sok lány a Tinderen próbálja magát szórakoztatni...
2020. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!