Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elfogadnátok ezt az ajánlatot?

Ti elfogadnátok ezt az ajánlatot?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, már dolgozom, jelenleg otthonról. Egyedül lakom a nagybátyámék lakásában, nekik fizetem a rezsit/bérleti díjat.

A barátnőm egy várossal arrébb lakik.

A barátnőm szülei felajánlották( persze a barátnőm kérésére), hogy ebben a járványidőszakban költözzek az ő kiadatlan, felújítatlan lakásukba. És akkor tudnánk találkozni gyakrabban. Nem kéne egy városnyit tömegközlekedni, csak sétálni 20 percet.

Nekem több gondom van ezzel:

- maga a költözködés

- az a lakás elég borzalmas állapotban van, felújítást igényene minimum

- nagybátyám elesne a bevételtől amit fizetek neki aminek nem hiszem hogy örülne

- számlák, adminisztráció ami ugye a mostani lakáshoz kötött

- nem érezném okénak, hogyha a szülei nem akarják ezt annyira


2020. ápr. 8. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem összeköltözésről van szó, én nem mennék bele. Ha meg arról, akkor meg közösen bólintsunk rá arra, hogy milyen körülmények között akarunk és tudunk élni.
2020. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
természetesen fizetném a rezsit + valamennyi bérleti díjat is de valószínüleg drágább lenne mint a mostani albim aminek szintén nem örülök
2020. ápr. 8. 13:35
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és hozzáteszem, hogy így a mostani helyzetben már több hete nem láttam a barátnőm és ki tudja meddig nem is fogom
2020. ápr. 8. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindent mérlegelve: nem. Egyrészt tök nagy macera, másrészt kétfelé fizetnél, tök fölöslegesen. Ha pedig vége lenne ennek az egésznek, akkor költözhetnél vissza. De szerintem te sem akarnál költözni, csak attól tartasz, hogy a barátnőd megsértődik, igaz?
2020. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

természetesen nem fizetnék ez esetben kétfelé, vagyis megbeszélném a nagybátyámmal, hogy csak a minimálisat fizetném ott, ha már egyszer nem ott tartózkodok.( esetleg megpróbálunk szerezni egy albérlőt addig).

Szeretnék a párommal lenni nyilván, de sok a macera

2020. ápr. 8. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem eri meg, nem tudom kit jelent az az egy varos de en orulnek ha csak annyi lenne. Nekem baratom kulfoldon van es kitudja meddig nem latom..

Inkabb aludjatok neha egymasnal tobb napot vagy autoval ha tudtok de ez tenyleg macera. Leis irtad hogy miert ugyh sztem nem kerdes

2020. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!