Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A postáson miért nincs se...

A postáson miért nincs se kesztyű se maszk?

Figyelt kérdés

A mai nap olyan lebszást kapott tőlem, megmondtam neki, hogy mégegyszer így nehozzon levelet.


Azzal a kezével adja nekem oda a tollat amivel ezelőtt kitudja hány ezer embernek a levelét fogdosta össze. A leveleket is úgy adta oda. megfogja a koronás ember a papírt, aztán a postás, aztán én. hát nagyszerű. 38-an meghaltak. ez nem elég indok, hogy viseljünk maszkot és kesztyűt? És ezt nem csak a saját érdekünkben tesszük.


Még ha nem is kap, legalább vegyen magának gumikesztyűt.


Ez most komoly?


2020. ápr. 9. 12:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
9. vagyok. Azzal én is egyetértek, hogy a jelenlegi helyzetben Szijjártónak nem adományoznia kellene a védőeszközöket külföldre (mert hát vettek gyártósort), hanem garmadával osztani az ilyen dolgozóknak ingyen! Szégyen, hogy a háziorvos is magának veszi saját pénzen, ha nem akar lélegeztetőgépre kerülni. De inkább nem politizálok, semmi értelme.
2020. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
3%
Egyesek,hogy féltik a jelentéktelen életüket,ez mindig ledöbbent.
2020. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Levél átvesz, ha kell kesztyűben, felbont, megnézni mi van benne, aztán kezet mosni. Nem kell a postással üvöltözni, te kis hisztérikai ordibátor.
2020. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80ft/pár no persze egy nap mennyi is kellene belőle
2020. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14 off leszek de hol talaltal ilyen árban ? 😊 anyum boltban dolgozik sokat elhasznál
2020. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Már bocs, de ha az akitől a csomagot kapom megteszi, hogy lefertőtlenítve adja át a csomagot a futárnak kesztyűben, a postás és a futár is igazán megtehetné, hogy legalább maszkot vegyen fel.


És pedig de, van olyan masz, ami meggátolja a vírus átjutását. De aki ezt nem hiszi el, és/vagy meg van győződve arról, hogy ez nem így van annak hiábamagyarázzák sosem fogja megérteni. Ez van.


Ja.. Az amúgy ki mondta, hogy üvöltöztem a postással? Csak lecsesztem, hogy akár csak a saját érdekében vegyen kesztyűt és maszkot.

2020. ápr. 9. 16:51
 17/19 opened paradise ***** válasza:

Igen, van olyan maszk!

Íme:

[link]

2020. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
es te maszkban, kesztyuvel vetted at tőle ugye??? mi vagy te valami finnyas pitsa? mellesleg ennyi erovel a postas is haboroghatna, mert te elotte ki tudja mit monyásztál a retkes mancsoddal, mert az fix, hogy csengetes utan nem szaladtal kezet mosni kesztyut es maszkot huzni... amugy mit varsz tole? minden egyes ember utan huzzon uj kesztyut, maszkot? tovabba honnan tudod, hogy mondjuk nem dezinfekciozta a kezet? ja sehonnan. örülj neki, hogy van meg olyan aki kiviszi a levelet, meg csomagot egyaltalan.
2020. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Postás vagyok. Nem tudom veled futottam-e össze a héten (bár nem valószínű, mert én csomagot kézbesítek), de le lettem cseszve ugyanezért és megkaptam hogy igy többet inkább ne is jöjjek. De oké, azt a helyet megjegyeztem, többet nem viszem ki a csomagot. Nekem úgy is jó. Megy az értesítő, be lehet érte ballagni a postára és közben még tízszer ennyire rettegni a vírustól. Érdekes, én napi százas nagyságrendben találkozok emberekkel, mégse hisztériázok hogy megfertőződök, teszem a dolgomat és kész.
2020. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!