Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lettek dühösek rám a...

Miért lettek dühösek rám a munkatársaim, mert a nagyon penészes és poros helységben nem voltam hajlandó védőfelszerelés (maszk, kesztyű) nélkül dolgozni?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a csoportvezetőt, hogy elmehetnék-e védőfelszerelést venni (akár saját pénzen), mert csak abban tudok dolgozni, mert egyébként nagyon egészségkárosító.

Maszkot nem adott, de tisztább levegőjű helyen kaptam munkát.

A többiek meg dühösek lettek rám, és mondták, hogy az asztmás idős néni is bent van a penészben (amire mondtam, hogy szerintem nem kellene bent lennie), és féltették az állásukat (én meg úgy vagyok vele, hogy inkább rúgjanak ki, de az egészségemet nem teszem tönkre).


Miért lettek dühösek a döntésemre a többiek?


2014. szept. 27. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem finnyasnak neznek....
2014. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De attól miért lesznek dühösek? Ha valakit finnyásnak tartok, attól nem leszek dühös, és közben ők maguk is panaszkodtak, hogy nem kapnak levegőt, kiújul az asztmájuk kéne felszerelés stb., csak a csoportvezetőnek nem merték mondani.
2014. szept. 27. 23:39
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Mert ilyenek a magyarok. Féltik a munkahelyüket, a megélhetésüket és ezért bármit képesek sutba dobni. Rád mert azért pikkeltek, mert te ki merted nyitni a pofádat. Irigykedtek.
2014. szept. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is irigykedtek. Egyébként teljesen igazad volt, kérdező...
2014. szept. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még az is hozzá tartozik, hogy ez csak egy alkalmi munka és maximum október végéig tart.

Meg nekem az ilyen jellegű munka tényleg csak egy átmeneti dolog.


Szerintem az lehet még, hogy nagyon nem ismerik a jogaikat, lehetőségeiket vagy ilyesmi, csak azt látják, hogy vannak, akik szorgalmasak, és vannak, akik meg csak lustálkodnak (és azokat meg kitették), és nem tudják hogy mi az a pont, amikor jogosan szólhatnak.


Ez az első olyan munkahelyem, ahol olyan emberek is vannak, akik csak akkor dolgoznak (vagy még akkor sem), ha a csoportvezető a közelben van.


Szerintem, ha csoportosan lett volna szólva (amit fel is ajánlottam), akkor adtak volna mindenkinek védőeszközt, mert aki a munkát adta nem is tudta, hogy az a rész, ahova küldött szét van penészedve, és mennyire poros.

2014. szept. 29. 09:05
 6/7 A kérdező kommentje:
előzőhöz: nem biztos, hogy érthető voltam, de konkrétan ez a munka mindenkinek alkalmi, idény munka.
2014. szept. 29. 09:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy azért, mert baromi tudatlanok penész szempontból, vagy azért, mert irigykednek rád, hogy sikerült elérned, hogy nem kell penészben dolgoznod, ők meg erre képtelenek.
2015. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!