Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális hogy röhögök az...

Az normális hogy röhögök az idő múlásán?

Figyelt kérdés
Szinte hihetetlen belegondolni hogy a 2014-es év sok éve volt már. Nagyon sok minden történt akkor velem és nem akarom elhinni hogy ilyen ősrég volt már. Aztán ott van a 2008-as év ami szinte már kőkorszaknak számít. Akkor is sok minden történt velem csak akkor kisebb gyerek voltam és mégis vannak dolgok amik olyan közelibbnek tűnnek pedig hű de rég volt.Olyan nevetséges ez az egész hogy csak repülnek az évek akkor meg minek élünk ha mindennek vége lesz,ráadásul az egész világ egyre rosszabb.

2020. ápr. 9. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Idővel nem fogsz kacagni. Amikor halnak mellőled a szeretteid, barátaid.
2020. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én értem ezt az egészet, csak pont azt nem, hogy ezen miért kell röhögni? :D Mármint mi ezen a vicces tulajdonképpen?
2020. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

A leírást elolvastad?

2020. ápr. 9. 15:58
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

#4:

Igen, olvastuk, de én még mindig nem értem, hogy ebben neked mi ennyire mulatságos, főleg ha ennyire primitíven állsz hozzá az élethez.

2020. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az hogy ősrégen történt dolgok nemrégnek tűnnek.

Ja és még fiatal is vagyok. Úgy hogy tényleg nem értem.

Lehet hogy különleges vagyok vagy nem tudom. :D

2020. ápr. 9. 16:09
 7/13 anonim ***** válasza:

"Az hogy ősrégen történt dolgok nemrégnek tűnnek."

Ez így van, de azt még mindig nem értem, hogy ezen mi a vicces/mulatságos/poénos.

2020. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 MikeS13 ***** válasza:

Az élet egy vicc.

Könnyebb ha nevetünk rajta.

Sőt egyszer azt olvastam valahol, hogy "Ha egy napon a halál ránk nevet csak egyet tehetünk, hogy visszanevetünk rá" Szóval inkább nevessünk mint sírjunk.

Ha így is úgyis elmúlik az egész, jobb ha nevetünk közben.

2020. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8

Tényleg egy vicc.

Abba is fura belegondolni hogy a semmiből jöttünk. Sőt az egész élet a semmiből jött létre.

2020. ápr. 9. 16:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodom gyakran ilyeneken. Engem inkább félelemmel tölt el a semmibe való távozás gondolata, bár a jelenlegi élettel sem tudok semmit kezdeni, egészségügyi problémák és egyéb tényezők miatt.
2020. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!