Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A rajongóknak miért jelent...

A rajongóknak miért jelent óriási örömöt, hogy olyanokkal fényképezkednek, akik számára ők nyilvánvalóan nem jelenetnek érzelmileg semmit (hisz nem is ismerik őket)?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 12. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
A hírnév, a szereplési mánia miatt.
2020. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hírnév?

Elsősorban privát, otthonra készült fotókra gondolok, nem magazinok címlapjára kerülőkre.

2020. ápr. 12. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbb ilyen nyilvánvalóan egyirányú, de azért létezik olyan "híresség", akivel kölcsönös személyes interakciót lehet kialakítani. Például a feleségem egy egykori rendező lánya (bár amikor megismertem fogalmam se volt róla). Az utcán rámköszönt egy egykori X-Faktor szereplő, beszélgetünk, jóba vagyunk, nem mellesleg a hangját is szeretem. Szóval lehet kétirányú is a dolog, csak a nagy hírességekkel az a baj, hogy kb a fél világ rájuk mászna ha lehetne. Az már azért kicsit sok.
2020. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Mert közel kerültek ahhoz, akit szeretnek. És van róla egy személyes, kézzel fogható emlékük.
2020. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

- Attól, hogy a másiknak nem jelent ő semmit, neki az a sztár sokat jelent(het)... van olyan ember, akit pl. egy énekes dalai rántanak ki a depresszióból, adnak neki erőt, hogy felülkerekedjen vmin. Nyilván egy ilyen embernek akkor is kincs lesz egy fotó, ha a sztárnak ő az 100 rajongó közül 1.

- Van az a típus is, aki a haverok előtt meg a facebookon akar villogni azzal, hogy kivel fotózkodott - sok buta meg talán el is hiszi, hogy azzal a sztárral jóban van

2020. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az még jobb, amikor nem is fotózkodnak együtt, csak össze van a kép vágva, mintha együtt lennének. Aztán villognak vele a fbn.
2020. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Látszik még sosem rajongtál senkiért sem igazán.


Itt egy rajongó válasza:


"Amikor azt mondom, hogy szeretek egy bandát, akkor nem úgy értem, hogy "Úristen! Gyere hozzám!" Hanem úgy, hogy: "Wow! Átsegítettek néhány szarságon az életemben. Nem tudom elégszer megköszönni ezt."

2020. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!