Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan férfiról aki nem iszik nem dohányzik?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok nem iszom nem dohányzom

2020. ápr. 14. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Pozitívum, de szerintem teljesen átlagos.


Párom 35 éves, nem dohányzik, nem iszik alkoholt.

Én 29 éves nő vagyok, és szintén nem dohányzom és nem iszom alkoholt.

2020. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez önmagában nem jelent semmit sem.


Én sem iszom és dohányzok, ahogy a barátnőm sem.


22/F

2020. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jól teszi, férfiként én is így teszek. Vigyáz az egészségére.
2020. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha ezt ki kell emelni, mert nincs más pozitívum, akkor egy semmilyen ember lehet.
2020. ápr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok. Nem dohányzok, nem kávézok, s nem is iszok.

Nem szokott probléma lenni. De persze akadnak olyanok, akik ledöbbennek.

Azonban azokat az összejöveteleket, amelynek központi eleme az ivás azokat kerülöm. Sajnos kivétel nélkül mindig akad legalább egy ember, aki mindenképpen be akarja magyarázni, hogy mennyire jobban fogom érezni magam, ha iszok. Az ilyenre még biztos módszert nem találtam, hogy ne szálljon rám anélkül, hogy a végkifejlete ne az legyen, hogy helyre kell tennem. Az előző munkahelyemen például a főnök fia rendszeresen ezen volt fennakadva. Teljesen le volt döbbenve, amikor úgy mentem el a kirándulni, hogy a kilátásért mentem fel a hegytetőre, s nem azért, hogy a naplementét bámulva seggrészegre igyam magam.


Régebben a szobanövényeket "öntöztem" piával, hogy ne tűnjön fel, hogy nem iszok. S próbáltam kedves, türelmes lenni azokkal, akik erőszakoskodtak ezzel kapcsolatban.

Manapság kihúzom magam, belenézek mélyen a másik szemébe, s közlöm vele, ha nem tetszik, hogy nem iszok, akkor orálisan elégítsen ki egy lovat a lőtéren, azzal mindketten jól járunk. Neki lefoglalják a száját, s így nem velem foglalkozik.

2020. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi mást csinál vagy nem csinál?

Mert ha pl füvezik vagy verekszik, esetleg más nemkívánatos dolgot csinál, vagy állandóan zabál, stb. az is számít.

2020. ápr. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!