Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen ismerősöket el kéne...

Az ilyen ismerősöket el kéne dobnom akkor is, ha csak ilyenek vannak? Amúgy nélkülük a totális magány lenne

Figyelt kérdés
Csak néhány ember áll velem szóba, de ők is csak olyan szinten hogy reagálnak amikor keresem őket, röviden, tömören. Érdeklődést, törődést nem nagyon kapok tőlük, láthatóan teljesen lesz*rnak, csak kedvességből azért szóbaállnak velem. Rendes emberi kapcsolatot, ami kölcsönös lenne, olyant évek óta képtelen vagyok kialakítani. De valaki meg azt mondja ilyen egyoldalú kapcsolatoknak semmi értelme. Azt kéne tennem, hogy békénhagynom őket, és soha többet nem keresnem senkinek a társaságát? Ezzel tenném mindenkivel a legjobbat?
2020. ápr. 15. 11:38
 1/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Ami fontosabb, hogy arra koncentrálj, ez miért van így. Hogy alakíts ki komolyabb emberi kapcsolatokat. Már ha van rá igazi igényed. Ez halál komoly. Csak mert beléd nevelték, hogy ez kell, nem biztos hogy neked is ez kell!
2020. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azzal alakíts ki kapcsolatot, akivel tudsz.

Ezek csak laza kapcsolatok, de ha nem lenne semmi, begolyóznál.

2020. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is anno leépítettem a részemről egyoldalúnak gondolt kapcsolatokat. Azt hittem jobb lesz úgy nekem.

Aztán amikor a "totális magányban" találtam magam, rájöttem, hogy hibát követtem el. Hiába volt egyoldalú a dolog, legalább valakivel tudtam találkozni, beszélgetni néha.

Szóval gondold át kétszer! :)

2020. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valamit magadon is változtatni, ne csak a másiktól várd el.
2020. ápr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!