Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szép lányok, helyes fiúk!...

Szép lányok, helyes fiúk! Titeket is utál a saját nemetek?

Figyelt kérdés
Kimagasló külsőre gondolok. Mondjuk 10/10, bár nem szeretem számszerűsíteni az embereket. Nem nagyképűségből, de bőven átlag feletti vagyok. Ami azért átok, mert a kevésbé szerencsések ok nélkül ellenségesek velem. Akinek van párja, félti tőlem, akinek nincs, az meg attól, hogy mellettem észrevétlen marad.

2020. ápr. 16. 09:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
"10/10" ez szubjektív
2020. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Én a felsőkategóriás külsőm ellenére is népszerű vagyok.
2020. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Onnan lehet tudni, hogy messze nem vagy 10/10, hogy aki valóban az a férfiakkal foglalkozik, nem pedig GYK-n vágja az ereit.
2020. ápr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
A szépség relatív. Nem mindenkinek jelenti ugyanazt, és sok embernek a külső csak felszín, és értékesebbnek találja a belső tulajdonságokat. Amúgy szerintem nem azért utálnak mert szép külsővel áldott meg a sors, hanem mert egy beképzelt majom vagy, és ezt semmilyen külső sem kompenzálja.
2020. ápr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Elég leírni, már jönnek az utálkozó kommentek :)

Tudom, hogy relatív, de azért össze lehet hasonlítani az embereket.

2020. ápr. 16. 09:33
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
A pasiknak biztos bejössz (bár csak meg akarnak dugni, mindegy, mit mondanak), a nők meg mit érdekelnek?
2020. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, Isten irgalmazzon a kisemberektől.

A legutálatosabb fajta.

Nem kell velük foglalkozni, illetve ha már furcsán viselkedik Veled, kerülendő. Akkor már romlott.

Amúgy mások a valóban szép emberek, meg azok, akik azt hiszik magukról. Az utóbbiakból tele a padlás.

Az elsők az értékesek.

2020. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Persze, össze lehet hasonlítani, csak kb. senkit nem érdekelnek az ilyen múlandó adottságok, mint a szépség. Akik meg csak a külcsínre adnak szerintem felszínesek, és ez a tulajdonság számomra önmagában is taszító, és nem érdekel milyen földön túli szépség párosul hozzá. Jó hasonlat rá az alma, ami kívülről szép, hibátlan, de ha felvágod azt látod rohad. Ehetetlen. Szóval mit ér a szépség, a belső pozitív tulajdonságokkal az ember nem rendelkezik.

Magamból kiindulva kb. 15 éves koromig hoztak lázba a modell fiúcskák, utána már nem lehetett a külsővel megfogni. Utána már az vonzott, hogy kedves legyen velem. Mert lehet akármilyen szépség, ha otthon meg felpofoz, mert egy paraszt.

2020. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Bár ne érdekelne senkit, ahogy írod, de nem így van sajnos. :(

Pont ez a feltételezés a hibás, hogy ha valaki nagyon szép, annak biztos az az egyetlen jó tulajdonsága és belül egy hulladék ember. Mit lehetne tenni ez ellen? Az ember nem tehet róla, ha ilyennek születik. Járjon kukásruhában?

2020. ápr. 16. 09:52
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Azért az durva, hogy azt hiszed, azért "utálnak", mert SZERINTED jól nézel ki :D
2020. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!