Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szép lányok, helyes fiúk!...

Szép lányok, helyes fiúk! Titeket is utál a saját nemetek?

Figyelt kérdés
Kimagasló külsőre gondolok. Mondjuk 10/10, bár nem szeretem számszerűsíteni az embereket. Nem nagyképűségből, de bőven átlag feletti vagyok. Ami azért átok, mert a kevésbé szerencsések ok nélkül ellenségesek velem. Akinek van párja, félti tőlem, akinek nincs, az meg attól, hogy mellettem észrevétlen marad.

2020. ápr. 16. 09:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Küldjél képet, majd mi megmondjuk hanyas vagy. Addig alaptalan a kérdés.
2020. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A válaszokból is látszik a probléma, senki nem tud építőt hozzátenni, csak magyaráz:

-biztos nem is vagyok szép, csak én gondolom így

-ha kívül szép vagyok, belül biztos teljesen értéktelen, semmi másra nem jó

-biztos nagyképű vagyok, mert elismerem egy jó tulajdonságomat

Látható, mennyire megnehezíti a jó külső a mindennapokat, ha ennyi rosszat gondolnak rólam ok nélkül. Mi lenne a normális? Legyek szürke és önbizalomhiányos?

2020. ápr. 16. 10:06
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
Na a szövegértéssel is gondjaid vannak kérdező. Nem azt írtam, hogy nem lehetnek pozitív belső tulajdonságaid ha szép vagy, hanem azt, hogy akik csak szépek, és mellette semmilyen más pozitív tulajdonsággal nem rendelkeznek, és csak a külső számít nekik, azok számomra semmilyen, felszínes emberek.
2020. ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azért a te szövegértésed sem épp tökéletes. A szépségről kérdeztem, te meg egyből azokat kevered ide, akiknek semmi másuk nincs, pedig erről szó sem volt.
2020. ápr. 16. 10:19
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
Én minden rosszindulat nélkül írom, hogy küldj magadról képet. Ha tényleg 10/10 vagy, akkor szerintem nincs akadálya.
2020. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Látható, mennyire megnehezíti a jó külső a mindennapokat, ha ennyi rosszat gondolnak rólam ok nélkül."


Na látod, mi nem tudjuk, hogy hogy nézel ki, mégis rosszat gondolunk rólad. Tehát nem a külsőddel lesz ott a baj, a személyiségeddel lehet valami. Valószínűleg ezt le fogod tagadni, hiszen te tökéletes vagy, de azért lehet érdemes lenne elgondolkodnod rajta. És ha megtalálod mi a hiba, változtatni. Biztos vagyok benne, hogy nem azért utálnak, mert szerinted annyira szép vagy. Oké, lehet hogy szép vagy, ezt mi nem tudhatjuk, de ezért nem fognak utálni, sőt. Engem se azért utálnak mert szép vagyok hanem mert néha bunkó paraszt tudok lenni :D de legalább én tudom, és nem fogom arra, hogy féltékenyek a szépségemre :D

2020. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Van pár lány aki féltékeny az alakomra és ezért bekepzeltnek gondolnak (ne kérdezd ez a következtetés honnan jön, mert én igyekszem mindenkivel kedves lenni, erre még én sem jöttem rá😂) de alapjáraton ha megismernek akkor a legtöbben kedvelnek😊

16/l

2020. nov. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!