Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egészségügyis társaim! Titeket...

Egészségügyis társaim! Titeket is megtalál minden hozzá nem értő ember, hogy kioktasson a munkátokról? Máshol is ez megy, vagy csak az egészségügyben?

Figyelt kérdés

Már a járvány előtt is untam, hogy itt mindenki mindent jobban tud és mindenbe beleköt, hogy az nem úgy van, mert az interneten mást olvasott. Most meg főleg idegesítő, hiába gürizünk, az emberek ontják magukból a bölcsességeiket, bizonygatva, hogy mi, meg a járványügyisek mind hülyék vagyunk, nekik bezzeg mekkora rálátásuk van.

A legfájdalmasabb, amikor a kontár befizeti magát ilyen háromnapos tanfolyamokra és attól kezdve Dr. House-nak képzeli magát.

Én választottam rossz szakmát, vagy mindenhol ez megy?



2020. ápr. 16. 15:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ötös válaszoló, a legszebb az egészben, hogy a legjobb orvosainkat, szakértőinket olyanok akarják lejáratni, akiknek:

1 Teljesen más területen szerzett diplomájuk van

2 Nincs is diplomájuk

3 Érettségijük sincs

2020. ápr. 16. 22:56
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenhol így van. Én például földrajz szakot végeztem és a nagy összeesküvés elmélet hívő ismerőseim megállás nélkül olyanokkal bombáznak, hogy támasszam alá nekik az elméleteiket, miszerint a mészkő képződése hülyeség, a szén képződése nem úgy történt, a földtörténeti korok hülyeségek mert ugye honnan tudjuk mi volt régen, a bankrendszer és a világgazdaság nem úgy működik mert a zsidók kezébe fut össze minden és jönnek a hasonlóan színvonalas érveikkel, kérdéseikkel. Azon csodálkozom még, hogy eddig nem jutottunk el a lapos föld elméletig... Én meg állok az ilyenek előtt és egyszerűen nem tudom, hogy érdemesek-e arra, hogy komolyabb vitába bonyolódjak velük, mikor bármit mond, arra az a válasz hogy ááh az biztos nem igaz, mert ezt csak tanítják, ő meg ugye mindig mindent jobban tud és én vagyok a hülye, hogy elhiszem amit tanítanak, de az érvelés itt ki is fullad, hiszen ő csak igazolást akar nyerni, amit tőlem nem kap meg és ebből azt szűri le, hogy én is hülye, hozzá nem értő vagyok. Az igaz, hogy én is hülye vagyok sok minden máshoz, és ezzel tisztában is vagyok, pont ezért nem szólok hozzá olyan témákhoz, amikben nem vagyok kompetens, és ezt viszont el is várom, csak sokaktól nem kapom meg. Itt nem az ártatlan kérdésekről, értelmes vitázásokról van szó, hanem a korábban említett, alá nem támasztott egysíkú egyéni elméletekről, amit a Facebookon egy noname blogon olvasott és az az igazság amit elhallgatnak, de ő ugye okosabb...
2020. ápr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!