Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egészségügyben dolgozó ember,...

Egészségügyben dolgozó ember, ha felsőfokú végzettséget szerez melyik fokozatba sorolják át?

Figyelt kérdés
Jelenleg a "D"-ben vagyok. Most szereztem diplomát, amit holnap adok be. Az elfogadást már megkaptam, de nem tudom miben sorolnak át, és mennyivel lesz több a fizetésem.

2016. jan. 12. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyetem akkor "E" lesz. Fizudat meg Te is ki tudod számolni a közalkalmazottak jogállásáról szóló jogszabály melléklete alapján. Esetleg a fizetesem.hu-n tudsz nettót számolni a bruttóból ha kell.
2016. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az E elméletileg nem az akkreditált érettségi? Az egyetem a G fokozat, vagy pedig a H.
2016. jan. 12. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt le van írva.

Az E nem állami főiskolai, egyetemi végzettség, az F-től kezdődik a főiskola, a H-tól az egyetem.

Még az E is a garantált minimumot adja majdnem végig, F-től lehet kicsit feljebb lépni.

Az is kérdés, hogy milyen munkakörben dolgozol, mit kérnek.

Nekem még osztatlan egyetemi végzettségem van de elég alacsonyabb is, így kevesebbet adó kategóriába tettek.

2016. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam. És Te egészségügyben dolgozol?
2016. jan. 12. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, de szeretnék máshol munkát találni, itt még ha diplomás munkakörbe kerülnék, akkor is irtó keveset adnának.
2016. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!