Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális agyilag az ilyen...

Normális agyilag az ilyen ember? Kezdhetek félni tőle?

Figyelt kérdés

Pár napja el adtam egy pulcsit az egyik oldalon,nekem nagy volt ,nem elt el a feladástól számítva2 óra már jöttek a cirkuszoló üzenetek,hogy ugye itt lesz ekkor és ekkor...stb..épp ,hogy haza értem,csa pislogtam,mvel tisztaztuk,nem ajánlottan kérte ezért nem fog 2 nap alatt oda érni ! Erre 5 napja csak írkál ,hazudik ,mikor nem is koszosan kapta meg a pulcsit ,mellesleg még buborékos levélben adtam fel neki ,hogy még véletlen se sérüljön meg ! Erre azt kapom tőle,TE KOSZFÉSZEK ...mit képzelek magamról(linkelt egy képet róla ahol hó fehér szőrök voltak rajta ,az én kutyám sötét barna) ja ...és a záró mondat amit kaptam tőle ...🤣 na indulj takaritani doblak teged is a kukaba te koszfeszek


6 perce



Aki ennyire bunko nagykepu az ezt a stilust igenyli ez vagy te


Az ilyen normális ?Ugyan ebben a stílusban írtam neki is mint most ...Beteg agyilag az ilyen !

Nm hagy egyszerűen békén ,ha tényleg így kapta volna ahogy állítja akkor miért nem kérte vissza a pénzt pl?


2020. ápr. 16. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem minek írtál vissza neki miután rajöttél hogy fogyatékos :) hagyd a fenébe
2020. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem postázok,pedig ilyen nem volt!


Egyszerűbb lesz neked is úgy!

2020. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hülyékkel sosem kell foglalkozni xd
2020. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülye, ennyi. Valami félre ment a kis agyában.
2020. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!