Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezdek félni a tesiórától,...

Kezdek félni a tesiórától, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A legutáltabb tantárgyam a testnevelés és mindjárt szeptember. Soha nem voltam jó sportban és mindig 2-es 3-as voltam. Év végén majdnem megbuktam, annyira nem bírtam a 10.-es tananyagot. Kövér vagyok és nem bírok kötelet mászni, bukfencezni. Tudom ciki, de ez van. Gyenge is vagyok, nem bírok fekvőtámaszozni. Azt mondták, a 11.-es tananyag nagyon nehéz lesz. Nagyon félek tőle. Mit tegyek?

2016. aug. 5. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Még van majdnem egy hónapod, addig kezdj el csinálni valami állóképességi edzést, például neked szerintem a "Fegyencedzés" tökéletes lenne az alapoktól. Figyelj oda, mit eszel, menj el biciklizni, stb. Ez idő alatt nem váltod meg a világot, de valamivel jobb lesz.
2016. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma kezdtem el odafigyelni mit eszek, és elkezdtem szobabiciklizni.
2016. aug. 5. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Rázzatok kezet. :D Egy tegnapi kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

2016. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lógd el. Nálunk legalábbis lehetett és én sose jártam be.
2016. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!