Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szép ez a lány? Mi a véleménye...

Szép ez a lány? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 17. 16:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
52%
Szőrös a keze
2020. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
55%
Igen, nagyon szép az arca, de a karján nagyon erős a szőr szegénynek.
2020. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
54%

Szerintem nagyon szép (nőként mondom ), de már hallom, ahogy a férjem az ilyen alkart meglátva mondaná már fennhangon, ahogy szokta az ilyesmikre " Ez mindjárt a tenyerébe köp,és még engem is jól megkúr!"

A férjem 2méter + és 100 kg + :D Egy igazi 6 ajtós szekrény, mély búgó hanggal, ezért élőbe ez viccesebb, mint leírva :D

2020. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
32%

Gondolom te vagy?

Nagyon szőrös a keze, és ha jól látom (nem zoomoltam rá) a szemöldökei közt is akad pár szál. Arcra csinos, később nagyon szép lány/nő lesz, de a szőrrel kezdjen valamit.

2020. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
72%
Tetszetős. Mindenki szőrös, így nekem nem probléma a karja.
2020. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
78%
Nem mondanám szépnek. Inkább átlagos. Se nem csúnya, se nem szép. Kettő közötti.
2020. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
64%
Én is inkább átlagosnak mondanám. De a karja teljesen elvonja a figyelmem.
2020. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
53%
Az a fajta ember, aki ha törődik magával nagyon jól nézhet ki (10/8-as elképzelve idősebb változatban nekem), de ha nem, akkor lehet baromi ronda. Van azért olyan aki hiába tesz csúnya marad, meg olyan is aki ha elhagyja magát is gyönyörű, mert alapból olyan. Na, ő választhat hogy milyen akar lenni.
2020. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
11%

Azok a csimpánz-kezecskék nagyon lerontják az összhatást. 😕

Amúgy van egy sanda gyanúm, hogy ez a kép direkt ilyesmi céllal készült, mintha azt üzenné vele: "lányok, nyugodtan vállaljátok fel magatokat, ha nem akartok epilálni"

2020. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
8%

Csak gyantázza le és mindjárt jobb a dolog.

Így csak emiatt nagyon nem.


Személy szerint engem mindig hányinger fog el ha ilyet látok. Persze tudom, hogy nem annyira nagy dolog de na :S

2020. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!