Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megszakítottam az internetes...

Megszakítottam az internetes ismerkedést egy fiúval, és félek visszaélt a képeimmel, hogyan bizonyosodhatnék meg róla?

Figyelt kérdés

A telefonszámon nem tudja, Fb-n nem voltunk ismerősök, de küldtem fehérneműs képet neki sajnos és többet is magamról. Próbáltam magamra keresni a neten de nem ad ki semmi információt...

Egy melltartós kép lehetett csak és több egész alakos. A nevem és a városom tudja.



2018. máj. 22. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2018. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy fehérneműs kép volt, a többi ruhás, csak így utólag tartok tőle, hogy kiad valami oldalon.
2018. máj. 22. 18:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét a különböző ilyen szennyoldalakon/fórumok topikjaiban. Magyarról csak kettőt ismerek, egyiken még évekkel ezelőtt az ismerősöm adatai fel voltak töltve ezt ezért ismerem eron.hu másik meg az index fórum husz topikja.

És persze az internet pöcegödrét, a napiszart ne felejtsük ki.

2018. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
💩d le. Szexi vagy, van rajtad ruha. Ha tovább küldené max látnák, hogy milyen szép vagy :D de csak nem akkora kecifei, hogy dühből mutogatni kezdi őket
2018. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz Google-val képre keresni.

[link]

2018. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Hát én az 1# -n meghaltam 😂😂osztom is a véleményét.

Aki vadidegeneknek küldözget fehérneműs képeket az meg is érdemli, hogy visszaéljenek vele.

2018. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy fehérneműs képtől, csak nem dől össze a világ, meg ha "fel is bukkan" valahol.
2018. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
75%
Dehogy foglak kiadni oldalaknak,már tudom a címed megkeresslek!
2018. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, azt soha nem szoktam érteni, hogy miért kell csak az internetről "ismert", gyakorlatilag vadidegen embernek, olyan képet küldeni, amiből esetleg később gondot, kellemetlenséget okozhat. Még személyes ismerősnek sem jó ötlet. Azt szokták mondani: "az internet nem felejt".
2018. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%

A nagyszülői kapcsolattartási jog megvonását a gyámhatóságnál lehet kezdeményezni. Bizonyítani kell, hogy a kapcsolattartás a gyereket valamilyen formában veszélyezteti, vagy rá szülői értékrenddel ellentétes befolyást gyakorol (pl. vallási ügyben a legegyszerűbb).


4:184. § [A kapcsolattartási jog korlátozása és megvonása]

A gyámhatóság vagy - házassági vagy szülői felügyelet rendezése iránti perben - a bíróság a felróható magatartást tanúsító szülő vagy más kapcsolattartásra jogosult személy kapcsolattartási jogát a gyermek érdekében korlátozhatja vagy megvonhatja.

4:185. § [A kapcsolattartásra vonatkozó határozat végrehajtása]

A kapcsolattartásra vonatkozó határozat végrehajtásáról a gyámhatóság gondoskodik.

2018. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!