Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz saját magamnak...

Mennyire nehéz saját magamnak jól lenyírni a hajamat?

Figyelt kérdés
Most a korlátozás elgondolkoztatott hogy tulajdonképpen mi szükségem van fodrászra, és mennyire sok pénzt is otthagyok neki éves szinten. Ha innentöl magamnak csinálnám akkor évente 26 ezer forintot sporolnék meg. Férfi vagyok és nincs szükségem frizurára csak rövid hajra, mennyire lenne nehéz normálisan megcsinálni magamnak csak az a kérdés

2020. ápr. 18. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én vettem 12 ezer forintért egy hajnyíró gépet és 10 naponta lenyírom a hajamat nullásra.
2020. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kézügyességtől is függ. Én már festettem és vágtam magamnak több bonyolultabb frizurát is, általában elégedettebb voltam vele, mint a fodrászaim barbárkodásával. Szerintem pár alkalom alatt kitapasztalod magadnak akkor is, ha eleinte nem vagy ügyes
2020. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kell egy kisebb tükör amit a szabad kezedben tartasz, vagy ragassz fel egyet a már meglévő fürdőszobai tükörrel szemben. Ezek segítségével tudod nézni hátulról illetve bárhonnan a fejed és tökéletesen le lehet vágni, én évek óta ezt csinálom.
2020. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

17 éves vagyok, normál időben 3 hetente megofdultam a fodrásznál az elmúlt években, mert rendkívül utálatos hajszerkezetem van. Bátyám vett régebben egy egész jó minőségű 10 fejes hajnyírógépet és hát eljött az az idő amikor már a hajam fodrász után kiáltott :D

Nekiálltam hát, egy bő órába telt így első alkalommal, de az eredmény mindent megért. Elküldtem a fodrászomnak is és szinte nem akarta elhinni hogy magamnak vágtam :D

Úgyhogy nem nehéz, csak egy jó gép kell hozzá és az, hogy ismerd annyira a fejed, hogy tudd hol mire kell esetlegesen odafigyelni, illetve ha megfigyelted valaha, hogy a fodrászod hogyan dolgozik, meddig vágja az átmenetet stb., és megpróbálsz az alapján haladni, akkor garantáltan sikerülni fog.

2020. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magamnak nyírom én is.Géppel nem nehéz.Csak beállítod a kívánt hosszúságot.Végigtolod ennyi.Még elrontani se nagyon lehet.Ollóval már nehezebb.
2020. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen gépet érdemes?
2020. ápr. 18. 16:48
 7/8 anonim válasza:

4-es kommentelo vagyok

Nekünk babyliss van

2020. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó minőségű borotvát, és azzal fodrászold magad. Nekem már évek óta bevált. Gyakorlatilag elronthatatlan. Arra kell csak figyelni, hogy ne vágd meg a fejbőrödet, és ne maradjon itt-ott borosta véletlenül.
2020. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!