Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hány évesen kezdtetek el...

Ti hány évesen kezdtetek el dolgozni (akár diákként is), hány évesen lett saját lakásotok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromtól diák munkáztam 19-ig. Után abba maradt és 24 évesen kezdtem el megint dolgozni. Most 30 leszek és nincs saját lakásom.
2020. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Az első munkám egy nyári munka az RTL Klubnál 17 évesen, de csak 22 évesen az egyetem mellett kezdtem el "rendesen" dolgozni.

Tavaly vettünk a barátommal egy közös lakást az egyetemünk városában, jelenleg nincs tervben a költözés.

25/N

2020. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Diákként 15, minden nyáron (akkor még lehetett, vagy csak nem foglalkoztak vele)

Rendes 19

2020. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

17 evesen, miutan vegeztem a szakiskolaval.

Sajat hazam 20 evesen lett videken, kulfoldi munkabol.

2020. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, a vége lemaradt, 27 évesen lett meg a lakásom.
2020. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Érettségi után szakmát tanultam,ahol volt nyári munka meg szakmai gyakorlat, amiért 18-20 évesen nagyon komoly 40ezres ösztöndíjat kaptam minden hónapban a suliból és a gyakorlatról összesen. Aztán 20 évesen kezdtem el dolgozni a szakmámban egy gyárban hogy tudjak pénzt gyűjteni, 2 év után otthagytam és beindítottam a saját mini vállalkozásom. Azt fejlesztem azóta, már jól megy de még sokat bele kell fektetnem. Most 25 vagyok, 28 éves koromra tudnék magamnak egyedül hitel nélkül nekem megfelelő házat venni kb és ez is a cél
2020. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

18 évesen, érettségi után 2 hónappal dolgozni kezdtem, de csak azért mehettem oda, mert nagyon kellett az ember, nekem pedig önerőből elég sok tapasztalatom volt már akkor a szakmában. Egy hónapja dolgoztam ott, mikor elkezdtem egy hétvégi OKJ-s képzést, hogy legyen végzettségem is a szakmában.

Saját lakásom még nincs.


20/L

2020. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18 évesen, érettségi utáni lyukasévben. Utana egytemre mentem, közben is próbálok valamennyit de kb csak arra futja, hogy a szülséges dolgokat megvegyem, félretenni nem tudok. 24 évesen fogok végezni, az a terv, hogy addig a szüleimmel maradok, amíg össze nem jön a pénz lakáshitel önerőre.
2020. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Metionin ***** válasza:
19 diákként. Előtte csak alkalmiak meg nyári szünetesek voltak 16-tól azelőtt meg ritkán szórólapozás, mezőgazdasági dolgok meg ilyenek de amit azért kaptam azt otthon oda kellett adni. Most 29 vagyok és lakás még mindig nincs, most gyűjtök rá.
2020. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Havi 250 körül rakok félre mamahotelezve de még így is messze a saját lakás talán 30ra hitellel összejön. Amilyen drágák lettek a lakások sztem így már 30 alatt nagyon kevesen fognak venni.
2020. ápr. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!