Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van bármi, amiről úgy gondoljá...

Van bármi, amiről úgy gondoljátok, hogy nagyobb figyelmet érdemelne?

Figyelt kérdés
Egy személy, egy ügy, egy művészeti alkotás, egy tevékenység, egy játék, egy zenekar... amiről úgy gondoljátok, hogy valamiért több figyelmet érdemelne. Ha igen, írjátok le mi az, és miért gondoljátok így.
2020. ápr. 19. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%

Én érintett vagyok a kerékpárutakban, mert emiatt nem tudok kerékpárral járni dolgozni, mert nincs biztonságos kerékpározási lehetőség otthonról a munkahelyemig, Budapesten.

A megújuló energiaforrások szintén fontosak lennének, fűtéskorszerűsítéssel, napkollektorral jelentősen tudnék spórolni, de évek óta leszavazzák a kispénzűek az épületfelújítást. A szüleim paneljét több támogatás és pályázat segítségével megcsinálták, a lakók nagyon jól jártak, most ilyen támogatások évek óta nincsenek.

2020. ápr. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az elektromos autók, a környezetkímélés, az irodalom. Első kettő szerintem egyértelmű, a harmadikat pedig képviselem, és sajnos azt tapasztalom, hogy emberek abszolút nem olvasnak, nem művelődnek és nem érdekli őket ez a dolog egyáltalán, tisztelet a kivételnek!
2020. ápr. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!