Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti se gondoljátok/nézitek...

Ti se gondoljátok/nézitek "igazi" motornak a robogókat? A 125ccm-es és annál nagyobb motorok számomra az igazi motorok.

Figyelt kérdés

Az én szememben a robogók csak ilyen úgymond "gyorsbiciklik" :D


Nem látom értelmét a robogóknak.

Csak én vagyok ezzel így?


20/n



2017. jún. 27. 18:42
 1/9 $$$$$ ***** válasza:
Hát szerintem egy motoros nem így foglya fel a dolgokat XD. Ugyanúgy motornak nézem a robogót is és mindig is annak dogom. Mondjuk nekem se egy nagyon nagyvérüm van hanem egy tuning 80-as derbi senda xrace-em . De az az érdekes hogy sok 125-öst lehagy... Tehat ha csak azért nem nezed a robogókat motornak mert szerinted lassuak akkor el kell keserítselek mert sok tuning robogó jobban gyorsul meg jobban megy mint egy 125 -ös. Ja meg ugye ronogóbol is van 125-ös sőt még nagyobb is. Azokról mi a béleményed ? . Valamint akkor semilyen 50-est nem nézel motornak ? Mert ugye nem csak robogó van 50-esben... És sok ember azért robogózik /kismotorozik mert még nincs jogsilya nagyobra. Ahogy nekem se... Hivatalosan én se vezethetném a 80-asomat...
2017. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolog áll egy robogó választása mellett. Sok motoros használ nagymotor mellett robogót a városi, elővárosi közlekedéshez. Sokkal praktikusabb a mindennapokra. Indokolhatja még munka, anyagiak, testi korlátozottság, vagy egyszerűen kényelem, praktikum stb. Őszintén nem értelek, gondolkoztál egyáltalán mielőtt kiírtad ezt a kérdést?
2017. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pl egy burgmant ami robogonak szamit, motornak nézek


De a kis tottyogo sz4rokat , amikkel városban csorognak azt nem.


Egy cross motor megint mas , hiába 50ccm.

2017. jún. 27. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Először is a 20/n az inkább 20/L :)

Nehogy már azt hidd,hogy aki robogózik az egy lúzer gyorsbiciklis.

Rengeteg ember van,idősebbek is vidéken vagy akárhol,akik magasból tesznek az ilyen felfogásokra,mint a Tiéd,mert arra kell nekik a robogó,hogy eljárjanak dolgozni,meg a boltba,a kosarába beledobálni a cuccokat,ide oda elugrani a faluban,stb.

Lehet,hogy egy robogós tudna venni értékes nagymotort,de valamiért nem kell neki,és másra költi a pénzét.

Nagyon bután és gyerekesen látod ezt a kérdést.

2017. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van egy Yamaha R1es mellett egy robogó is.Praktikusabb városban mint az ezres sportgép.Viszont nem nézem le a robógókat.Sőőt..szerintem egy 50es cross vagy supermoto esetleg "gyorsasági" egyenesen vicc kategória,akkor már inkább egy robogó vagy simson;)
2017. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 $$$$$ ***** válasza:
Hát kedves utolsó ahogy írtam én egyáltalan nem nézem le a robogósokat. De akkor se cserélném le a 80-as Derbim se robogóra se simsonra. Innen latszik hogy te se vagy sokkal jobb mint a kérdező. Hogy te meg azokat nezed le akinek kis crossa/supermotorja vagy kis gyorsaságija van...
2017. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A robogó az robogó (kismotor).

Igencsak hasznos találmány városba. Nagyon kicsi a fordulóköre, bárhol átfér, ahol egy bicikli. Dugóban körbemotorozod az ott szerencsétlenkedő sportmotorosokat. Ha úgy van simán felemeled a padkára, feltolod egy rámpán.

Amíg nem robogóztál városban, ne ítélkezz.

2017. jún. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Ne bántsátok, biztos betolt apuka az elkényeztetett segge alá egy A-jogsit, meg valami hétszámjegyű árú motort, és most úgy gondolja, hogy akinek ennél kevesebb van, az nem ember.

Majd kinövi, kislány még...

2017. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Robogó is motor. Városban verhetetlen, és nem adnám semmiért. Próbáltam az RSV4 Factorymmal menni bent városba... wááhh... szenvedés volt, soha többet. Mondjuk én robogóval mentem már 1200 km-es távokat is, és nem volt rossz, közbe nézelődtem, bámészkodtam, nekem tetszett.
2017. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!