Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tanultátok meg, hogy ti...

Hogy tanultátok meg, hogy ti legyetek magatoknak a legfontosabbak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így születtem.
2020. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én mindig mást helyezek előtérbe.

Mindig mindent más miatt csinálok, már ki is nevetnek.

2020. ápr. 19. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az embert ha sok csalódás éri, egy idő után belemerül az önsajnálatba. Ez a folyamat kicsit jó is, de a lényeg, hogy ki tudjon kerülni belőle, mert elég elemésztő állapot.

Naszóval, az önsajnálat alatt elég sokan rájönnek, hogy milyen fontos, hogy törődjenek magukkal, mennyire jó hatása van a "self-care"-nek.

Én is ennél a szakasznál értettem meg, hogy mennyire fontos is vagyok.

De ezen túl segített a párom is, elvégre minden nap elhiteti velem, hogy gyönyörű vagyok, és fontos.

2020. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Hajrá önző világ!
2020. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyetlen egy dolgon múlik ez csak is kizárólag rajtad, hogy fontos legyél önmagadnak. Ehhez az kell hogy a fejedben ezt eldöntsd magadnak és addig addig mondogasd ezt magadnak hogy igen is fontos vagy és fogd fel úgy az életedet hogy fontos vagy! Hidd el egy idő után ha tényleg megérteted magaddal akkor működni fog a dolog.

Nekem egy nagyon jó barátom mondta ezt hogy minden a fejben fog eldőlni ahogyan ez is!

2020. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznaltak olyanok akiknek mindenemet odaadtam. Minden munkat megcsinaltam masok helyett ha csak egy kicsit is panaszra nyilt a szajuk mert azt hittem bajban vannak. Kizsigereltem e miatt a testemet. Tobbszor majdnem foldobtam a talpamat es amikor visszakerultem az elok soraba, ezek az emberek sehol nem voltak. Kemeny lehetetlennek tuno munkaval kimasztam a godorbol, felepitettem a testemet. Rajottem, ha fold ala kerulok akkor azokon sem tudok segiteni majd akik igazan fontosak nekem. Szoval ha egy szerettem is ker segitseget, megnezem mennyi erom, tartalekom van es ha nincs akkor nem segitek. Max akkor ha annyira vegzetes a helyzet, hogy pl epp lezuhanna a szakadekba es csak en vagyok ott aki fel tudna huzni, akkor oda lepnek meg ha felhulla vagyok is. De altalaban csoportosan kirandulok szoval teszek rola, hogy ilyen helyzet ne legyen.
2020. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mások tanítottak meg rá. Én tipikusan az a marha voltam, aki az utolsoját is odaadta a barátainak, családnak. Aztán jobb esetben leszarták a fejem ha épp nem volt rám szükség, rosszabb esetben meg visszaéltek vele. A gyerekkori barátom hónapokat dekkolt nálam ingyen amikor nem volt hova mennie. Pénzt adtam, kaját adtam, segítettem a melóban. Aztán összejött valakivel és azóta felém sem néz. Lassan 3. hónapja.


Ezek a dolgok tanítottak meg arra, hogy a szűk családon kívül senkinek semmit. Nem érdekel már ki mekkora szarban van. Ha fel kell áldoznom 1 forintot is vagy akár a kényelmemet, akkor nem mozdulok meg, hogy segítsek.

2020. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!