Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan nyugodjak le?

Hogyan nyugodjak le?

Figyelt kérdés
Egy modellügynökséghez jelentkeztem és hamarosan a képeim alapján megmondják hogy lehet-e esélyem modellkedni. Rettenetesen izgulok, hogy mi lesz. Valaki tudna tippeket adni, hogy hogyan tereljem el a figyelmemet erről?

2020. ápr. 20. 14:49
 1/8 Vree ***** válasza:
Meditáció?
2020. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Gondolj arra, hogy akkor sincs semmi, ha nem vagy jó modellnek, akkor legalább lehet rendes állásod xD
2020. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


De komolyan. Ha elküldted akkor már nincs mit tenni. Ha idegeskedsz ha nem már nem rajtad múlik. Engedd el.

Én ilyenkor azt csinálom, hogy úgy teszek mint ha nem sikerült volna és úgy tervezem tovább az életem. Aztán ha mégis sikerül akkor annál jobb, ha mégsem akkor meg nincs nagy csalódás mert mer úgyis teljesen máshol jár az agyam :)

2020. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Verd a segged a földhöz!
2020. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el futni valami csendesebb helyen. Az majd kitisztítja a fejed. Nálam működik.
2020. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Maszturbálj. 😜
2020. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái...
2020. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönök minden normális kommentet! Eléggé unalmas már az a sztereotípia hogy a modellek buták, és nincsen eszük! Ez nem ettől függ! Még egyszer: A Normális válaszokat köszönöm!
2020. ápr. 20. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!