Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Illett volna ezek után valamit...

Illett volna ezek után valamit szólnom?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt egy faluban véletlenül áthajtottam egy macskán. Nem volt időm reagálni, 35-40km/h sebességgel közlekedtem és a bokorból szaladt ki elém.

A macska az teljesen kilapult, így egyértelmű, hogy nem volt esélye a túlélésre. Azonban a gázolás pillanatában az utca másik végén gyerekek játszadoztak (8-16 év közöttiek) és végig nézték az egészet. Még sikoltottak is egyet.

Most kicsit rossz érzés van bennem, mert félek, hogy maradandó lelki traumát okoztam nekik ezzel. Illett volna megállni és egy-két szép szót mondani nekik vagy legalább megkérdezni, hogy jól vannak e? Az a gond, hogy nem igazán tudom, hogy mit mondhattam volna nekik...

Ti mit tettetek volna ebben a helyzetben?

Macska nem az övéjük volt az biztos mert ismerem a tulaját, nincsenek gyermekei, ő ilyen tenyésztő. Természetesen mielőtt letámadnátok felhívtam és elnézést kértem tőle.



2020. ápr. 20. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha látom, hogy vannak gyerekek akkor megálltam volna és elmondtam volna nekik, hogy sajnálom meg hogy megesik az ilyen az utakon.


De ha nem az övéjük volt a macska akkor szerencsére annyira nagy traumát nem okoztál nekik mintha az övék lett volna. És megtanulják, hogy nem szabad kiszaladni az úttestre. Szóval lényegében annyira nagy problémát nem okoztál. lehetett volna jobban is de megesik az ilyen tedd túl magad rajta.

2020. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!