Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan az életedben...

Volt már olyan az életedben ami bele illett volna egy filmbe?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
péntek13 film csak itt nem kelt életre a halott
2013. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
vígjáték, horror
2013. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
szerintem félre értitek a kérdésemet
2013. nov. 15. 14:44
 4/18 anonim ***** válasza:

történt e veletek valami olyan, ami akár egy filmjelenet is lehetett volna

házasság, lánykérés-->romantikus film

kiraboltak?-->horror, krimi stb..

2013. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Hajjaj.


Mikor Svájcban illegális munka miatt a fogdában kötöttem ki. Megvizsgáltak a rendőrök, benyúltak a nemi szervembe is, aztán elvették a hatszázezernyi franomat és órákon át egy cellában voltam, ami be volt kamerázva és úgy pisiltem, hogy magam köré tekertem az én általam csak lószőrpokrócnak nevezett takarót. Nem hívhattam fel családtagomat, szóval el is áshattak volna a kertben.


Tovább nem folytatom mert lenne még mit írnom. Azóta utálom a gyökér svájciakat. Az összes jogomat a szőnyeg alá söpörték, pedig nem öltem embert.

2013. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ilyesmi válaszokra vagyok kíváncsi, mint amit az utolsó írt :)
2013. nov. 15. 14:55
 7/18 anonim ***** válasza:
Viccesen elestem motorral, vmi jó vígjátékba helyt állna.
2013. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A párom 8 hónap után elhagyott. Külső körülmény miatt. Imádtuk egymást, de úgy tűnt, a körülményeket nem vagyunk képesek leküzdeni, ő pedig nem bírta tovább az őrlődést, és elköltözött. Magam alatt voltam. Pár nap múlva épp nálam volt anyukám meg a párom egyik haverja, beszélgettünk, vigasztaltak. Egyszer csak belépett a párom, könnyes szemmel letérdelt elém és azt mondta, nem tud élni nélkülem, velem akarja leélni a hátra lévő életét. Boldog lettem, mindketten könnyeztünk, csak öleltük egymást. A többiek csak ámultak.

Olyan romantikus, kicsit szappanoperás volt :-D 13 éve vagyunk együtt, már házasok és van egy gyönyörű kisfiunk:)

2013. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

Micsoda gyökér svájciak, teeee..?

Én itt élek három éve és semmilyen módon nem inzultáltak.Igaz, én nem is bűnöző vagyok, aki a piñájában tartja a ki tudja milyen módon szerzett pénzét.


Az én történetem, amikor karácsony előtt két héttel (még Budapesten) arra toppantam haza, hogy két cigány van a lakásomban, a cuccaim fele eltűnt, a többi össze-vissza dobálva. Elfutottak, rendőrt hívtam, "természetesen" nem találtak semmit, három hónap múlva kaptam postán a papírt, hogy a nyomozást lezárták, tettes ismeretlen. Pár héttel később egy közlekedési balesetet látok, egy fekete Merci belerohant valami kisautóba, a rendőrök már ott helyszíneltek, és vajon ki állt a Merci mellett? Bizony, az egyik tolvaj cigány volt a sofőrje, aki kirohant a lakásomból. Rohanok a rendőrhöz, mondom neki, hogy mivan, erre közli velem, hogy ő nem adhat ki adatot az illetőről, viszont az autó lopott, úgyhogy sosem tudom meg, ki volt a betörő...

2013. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A véleményedet velem kapcsolatban tartsd meg magadnak.


A kérdezőnek válaszoltam a kérdésére.

Pinád neked van. De nem tartottam ott semmit. Kötelező ilyenkor megvizsgálni a fogvatartottat.


Ahhoz meg semmi közöd, hogy milyen módon szereztem pénzt. Nem voltam bejelentve, ennyi.


Hozzád meg nem véletlen, hogy betörtek. :DDD


Isten nem ver bottal.

A te példádból is látszik.


Idióta.

2013. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!