Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, hogy ha direkt elkerülöm,...

Baj, hogy ha direkt elkerülöm, hogy férfias legyek? 30/F

Figyelt kérdés

Még 4 vagy 5 évesen láttam a Szépség és szörnyet és egyből eldöntöttem, hogy nem akarok olyan lenni, mint Gaston.

Nem akarok beképzelt lenni, nem akarom, hogy dicsérjenek, nem akarom, hogy attól vonzam a nőket, hogy jóképű vagyok vagy magas vagy sikeres vagy izmos.

De ez így nem teljesen jó élet, mert csomó mindent megvonok magamtól, folyton aggódok. Legjobban attól tartok, hogy dolgozok és ugornak rám a nők, csak, mert sikeres vagyok(vagy talán majd leszek, de most nem vagyok, nem is dolgozom).



2020. ápr. 21. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Te dolgod,de mit érsz el vele?
2020. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Te dolgod,de mit érsz el vele?"


Jó kérdés. Nem sok mindent.

2020. ápr. 21. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem gondolod, hogy ez valamilyen szinten egy foka a beképzeltségnek? nekem így hat kicsit...

egyébként meg szerintem egy pasinak jól áll az, ha tisztában van önmagával, de nem nézi le az embertársait - se férfit, se nőt.

Gaston azért elég más kategória számomra. ő olyan szinten beképzelt alak, aki tisztában van magával (bár szerintem nem igazán rajzolták helyesre :D), amivel igazából nincs baj. a baj inkább a belső tulajdonságaival van, méghozzá hogy ő elvárja Bell-től, hogy tetsszen neki, vagyis inkább úgy gondolja, hogy ő mindenkinek tetszik, mindenkinek az a vágya hogy a felesége legyen.

Ez az amit kerülj el, és nem lesz baj a többivel sem.

egy helyes, jó pasit a legtöbb nő megnéz, aztán megjegyzi magában, vagy a barátnőjének, hogy jól nézett ki, helyes volt, de adhatna magára, vagy hogy igényes, stb. amelyik nő meg csak azért ugrik, mert sikeres vagy, nos.. az annyit is ér.

ha szeretnél beszélgetni a témáról, nyugodtan dobj egy üzit. :)


26N

2020. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Hallod apa, neked valami nagyon nagy gond van ott fent a vezérlőpultnál. Szerintem kicsit sokra tartod magad. Kell egy egészséges önbizalom, de azért ez már kicsit durva. Ez kb olyan, mint amikor sokan azért félnek lemenni edzeni, mert félnek, hogy megemelnek egy súlyt és egyből 2 ajtós szekrények lesznek. Te meg azt hiszed, hogy ha megfésülöd a hajad, akkor mindenki le akar sz*pni.
2020. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Te meg azt hiszed, hogy ha megfésülöd a hajad, akkor mindenki le akar sz*pni."

Nem.

2020. ápr. 21. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg hagyd ezt a hülyeséget és hozd ki magadból a maximumot.
2020. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!