Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valahogy körülírnátok nekem,...

Valahogy körülírnátok nekem, hogy nektek mitől férfias egy férfi? Nyilván van egy megfigyelésem de most nők szemszöge érdekel.

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Magas, szőrös, el van hízva, erőszakos, kevéssé művelt.
2019. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hoppá :o egy igaz is rám belőle..de akkor inkább nem fejlődök
2019. jan. 8. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Na és melyik lenne az?
2019. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mázlimra az első :D
2019. jan. 8. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát az tényleg k..rvanagy mázli... :'D Feküdj le, reggel iskola. Mit fog szólni a matektanár néni!?
2019. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A viselkedés a legmeghatározóbb. Szerintem a férfias férfiak mindig rendelkeznek célokkal, mindig hajtja őket az, hogy haladjanak előre. Munkában, otthonteremtésben, párkapcsolatban, anyagiak terén. Bennük van a birtoklási, halmozási, növekedési vágy, hogy a kis terrritóriumuk, családjuk fejlődjön, és ők, mint a kiskakasok a szemétdombon álljanak minden tetején, és igazgassák a dolgokat. Ezt teljesen pozitív éltelemben. Az, hogy kinyitja-e egy nőnek az ajtót, vagy hogy megnéz-e formás popsikat az utcán, vagy hogy széles-e a válla, van-e szakálla, egyáltalán bármi külsőség is csak ez után jön. Nyilván a női szerepet betölteni képes és hajlandó nő mellett a férfiak sokkal eredményesebbek.
2019. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Gazdag, bunkó, piás, beszólogatós, kigyúrt, BMW-je van, páva frizura, dohányzik, műveletlen.


A mai nők ezekre buknak 99,99%-ban. A maradék 0,01% pedig leszbikus.

2019. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#5 most a koromat szeretted volna kicsikarni? igaz-e? nem fog menni :D
2019. jan. 8. 20:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Külsőre - tudom, felszínes dolog, de attól még ez is azért számít nekem: magasabb nálam (157 centinél nem nehéz mondjuk), szőrösebb típus, nem nagyon vékony, nem puha az arca / inkább nemes arcélei vannak


Belsőre: magabiztos, van határozott véleménye a dolgokról (amin hajlandó elgondolkodni, de nem szíre-szóra változtatja meg a véleményét), udvarias, figyelmes (de közben nem nyálas), humoros

2020. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!