Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, ahkiket...

Mákostésztaextrákkal kérdése:

Vannak olyan lányok, ahkiket extrém módon vonzanak a férfias dolgok?

Figyelt kérdés

Férfias,nagy kocsik,terepjárók,chopperek, fegyverek?

Én nem kifejezetten a fegyvereket szeretem,hanem szeretnék megtanulni lőni kézifegyverrel meg puskával,ak47-el,ilyenekkel.


2019. júl. 7. 17:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Íjászatot kihagytam a felsorolásból
2019. júl. 7. 17:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem már volt a kezemben pisztoly, lőttem is vele. Napi szinten használok csavarhúzót, dugókulcsot, harapófogót, különböző méretű imbuszokat, és egy nagy böhöm gépet tartok rendben, ami miatt már sérültem meg többször is, évek alatt se fakultak a hegek.

És imádom. Nem ülnék be egy irodába műkörömmel, csini ruciban és sminkben. Jól érzem magam így, hiába izzadok le nap végére mint a ló, és hiába mocskolom magam össze sokszor, mert pl a földön kell épp kúszni, vagy mozgó részeket olajozni, stb.

Ez így megfelel?

2019. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon, a különböző fegyveres testületeknél (hadsereg, titkosszolgálatok, rendőrség, bv) több ezer nő szolgál. Egy részük azért ment oda, mert egy felmenője ott szolgált, ott könnyen tudtak állást szerezni neki. Másrészt sokan az érdeklődésük miatt választottak ilyen pályákat.
2019. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Leszbiknel vannak, meg eléggé rájuk hajazó nőknél. Mondjuk sok csinibaba is szereti a nagy batar autókat pl. de az más, ott egyfajta kisebbségi komplexus van, meg szexualitás, ahogy a férfiak meg sokszor szeretik a formás, szép autókat. A kettes válaszoló viszont már tényleg túlzás, a férfiaknak is csak kis százaléka ilyen macsoskodni (akaró, mert nem ettől leszel) alak.
2019. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam macsónak. Nem vagyok leszbi se.

De a felsorolt dolgok nem látom be, mitől olyan hú de férfiasak.

Ez egy elég buta kérdés, ami azt illeti.

Miért ne vonzhatna egy nőt egy kemény munka, vagy egy férfit a finom? Egy nőt a fegyver, egy férfit a kötőtű? Mi a nagy dolog ebben?

Direkt túlzón adtam elő magam, hogy passzoljon a kérdés szintjéhez.

De őszintén szólva semmi extra nincs abban, amit csinálok. Mások szokták inkább kiemeli hogy úristendehátnőlétedre... Uhm. Igen. Mert szeretem. De na és?

Mindegy, az irónia, szarkazmus és cinizmus egy olyan műfaj, amit nem ért meg és nem kedvel mindenki. Szerencsére.

2019. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1,nagyon nem vagyok leszbi.. ohh ha tudnád mennyire nem.

2,a kérdés nem buta.Én úgy látom,hogy ezek férfiasabb dolgok.Ez az én véleményem.A véleményem sem buta.Én sem vagyok az.Minősíteni egy kérdést pedig..nem szép dolog.

2019. júl. 7. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem csak az autó bütykölés érdekel nagyon, de ahogy annak lenni “kell”, semmit nem konyítok hozzá. :D

26/N

2019. júl. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!