Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért "férfias" alkoholt inni?

Miért "férfias" alkoholt inni?

Figyelt kérdés

Többször mondtam már az egyik ismerősömnek, hogy én nem szeretnék már alkoholt inni, ezért ne is hívjon el a haverjaival bulizni. De állandóan arra hivatkozik, hogy "egyszer élsz" meg hogy "egy férfi iszik" meg ilyenek.

Meg beszélgettem más dolgokról is, munkáról, stb. Szerinte hülyeség tanulni, ő tök jól el van a gyárban a szalag mellett és hogy "ennyit értek a tanulással, többet keresek, mnit sok irodista" mert haza visz nettó 170-et. Ami néha igaz is, de miért iylen igénytelen valaki?


2018. ápr. 24. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, de ne változz meg.
2018. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy férfias, nem nemhez kötött. Ez tipik proli. A nők torkán is legyűrné a piát. Az ismerősöddel van “baj” bár biztos megvan a maga társasága. Koptasd le, ha inni akarsz, igyál, ha nem, nem, te döntesz, arról is, hogy kivel.
2018. ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Úgymond a szociális élethez azért valamennyire hozzátartozik hogy az ember a haverjaival elmegy sörözni vagy ilyesmi. Amúgy lehet azt is mértékkel. Rendelsz egy sört aztán elkortyolgatod hosszan akár.
2018. ápr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Egyáltalán nem az, csak egy béna proli duma. Minimálisan is intelligens nem érti, hogy ha a másik ember nem iszik.

Ha meg társaságba hívnak, ott azért bőven el lehet maximum 1-2 korsó sört iszogatni, ha tényleg nem akarsz már alkoholt inni, akkor alkoholmenteset vagy valami üdítőt és kész.

2018. ápr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:
Mert amúgy k.va nagy élmény 1-2 sör mellett ülni olyan társaságban, ahol a többiek rendesen isznak... kb. mint mint józanon Dallast nézni.
2018. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne baratkozz vele!
2018. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Semmi.

Valószinüleg tudja magárol hogy nem igazán férfi még.

És igy próbál másokat meggyözni arról hogy de igenis ö egy tökös férfi.

2018. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!