Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ököl melyik részével kell...

Az ököl melyik részével kell ütni verekedésnél?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy verekedés helyzetbe kerülök, és valakit pl. a feje egyik oldalára szeretnék ütni egyet


Melyik részével üssem meg? Azt mondta néhány korombeli hogy a bütyök részével kell ütni, ezzel ellentétben még apám amikor tanított önvédelemre, azt mondta a bütykös rész feletti résszel kell.


Melyik a hatásosabb? Tudtommal ha bütyökkel ütök, az jobban is tud fájni nekem, mint akit megütöttem.


Mielőtt még valaki elkezdene okoskodni, nem, nem akarok szétverni senkit, egyszerűen csak kérdezem. Szerintem még életemben nem mentem még neki senkinek, csak akkor verekedtem ha magamat kellett megvédenem.



2020. febr. 13. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

BUtyokkel. Jarj boxra. Jobb,ha az orrat utod felfele. Abba belehal.

A kezed mindenkepp fajni fog.


Az elet nem olyan,mint egy boxora. Kessel fognak radtamadni tobben,ha indianok tamadnak be. Legyen nalad tobb kes,vascso,boxer stb.


Egy KSI-s....

2020. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha késsel rámtámadnának mindenhol ütném ahol érném.

És az igaz hogy úgy kell eltörni orrot hogy oldalasan ütök?

2020. febr. 13. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Amugy, biztos lattad anno a boxolokat kesztyu nelkul azzal a beallassal. Nos tudod, nem veletlenul van az a beallas, es nem veletlenul lett kesztyu. Sz emberi fej iszonyu kemeny. Lehet jobban fog az neked fajni puszta kezzel..:)
2020. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Nekem 1x tort le orrcsucsom. Ha szembol utod az akkor is torik
2020. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Bütyökkel kell ütni, a felette lévő résszel maximum simogatni lehet. A fájdalom meg ne érdekeljen, az adrenalin majd elintézi.
2020. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem az hogy ne verekedj meg ilyenek, de tényleg van ilyen közeg még mindig, ahol elkerülhetetlen, hogy így védd meg magad? Nem ítéllek el, csak tökre sajnállak ezért, valahogy azt érzem ki a kérdésedből, hogy nagyon félsz. Védd meg magad persze ha szükséges, de ha el tudod kerülni, tegyél meg mindent ezért.

Engem a bütyök feletti résszel, a behajtott ujjakkal tanítottak ütni, mert így egyenes a kar és a csukló, ezzel lehet a legnagyobb erőt kifejteni, és nem törik el tőle a kezed. A másik ami fontos, hogy az ütés végét meg kell állítani és oda kell kifejteni az erőt. Ezt csak elmondom, hogy így tanították, de soha nem vertem meg senkit. Egyszer még gyerekként verekedni próbáltam de nem nyertem, pedig elég magabiztosan álltam hozzá. Remélem megúszod!

2020. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb hagyni magad, nem ütni. A végén úgyis te mész a börtönbe...
2020. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi a fasz...
2020. febr. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!