Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem csinálok semmit, mégis...

Nem csinálok semmit, mégis állandóan fáradt vagyok. Kezdek megőrülni a semmitevésben. Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Kint ragadtam külföldön, és nem tudok hazamenni, már közel két hónapja itt vagyok egy bérházban, szóval szerelni, edzeni, meg ilyenek nem tudok. Minden könyvem otthon van, olvasni sem tudok, és tanulni sem, mert korlátolt az internet is. Nem tudok filmezni, nincs tv, nincs ràdió, nem lehet menni sehova, maximum boltba, de már annyira megvisel ez a semmitevés, hogy abban is elfàradok, hogy lemegyek a sarki boltba. Tudom, nagyon gáz. De nem tudom mit kezdjek magammal. Edzeni sem tudok, mert nagyon pici ez a szállás, és nem is lenne hol, és még az edzős cuccaim is otthon maradtak, mert nem számítottam arra, hogy itt ragadok a semmi kellős közepén. Valószínűleg még nagyon sok hónap, mire vége ennek a cirkusznak és haza mehetek, de én már kezdek megőrülni, a sírógörcs kerülget állandóan, amíg otthon voltam mindig mentem, edzettem, buliztam, haverokkal lógtam, tanultam, olvastam, képeztem magamat. Jelenleg viszont ezek közül semmi nincs meg, semmi nem kivitelezhető, és úgy érzem, hogy így még az életemnek sincs értelme, szóval azt hiszem kezdek depressziós lenni. Beszélgetni sincs nagyon kivel. Az "udvarlómmal" is összevesztem, és letiltott mindenhol, a haverjaim/barátnőim meg vagy dolgoznak, vagy el vannak foglalva mással, szóval nem tudok csak maximum pár mondatot váltani egy-egy emberrel naponta, inkább telefonálni esne jól, de az sincs kivel. Édesanyám van itt velem, vele beszélgetünk, de igazából már vele is kiveséztünk mindent két hónap alatt, és ő is rohadtul unatkozik. Igaz van munka a ház körül, azt meg is szoktuk csinálni, de hát nem lehet minden nap ennyit csinálni.

Mit csináljak? Mivel foglaljam el magamat?

Csak értelmes válaszokat kérnék!


2020. ápr. 23. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Lépj kapcsolatba a nagykövetséggel? hátha tudják segíteni a hazautat
2020. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Semmittevésben*

Ne szeretnék addig hazamenni, amíg kötelező a két hét házi karantén.

2020. ápr. 23. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a szállás, hogy nem tudsz edzeni? Nem sok helyet foglal az. Most sok olcsó e-book van, tölts le párat. Írj naplót, játssz kis online játékokat, és persze vegyél több netet. Mert gondolom, azért pénzed annyi van.
2020. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

15 GB netem van, de itt Németországban nem igazán tudok jobb csomagot, amiben több netet kapnék, megfizethető áron. Ha valaki tud ilyet, akkor viszont szívesen fogadom az ötleteket.

Írni szoktam, de ahhoz sincs kedvem minden nap, és egész nap. A napjaim nagy része azzal telik, hogy reggel 8-kor felkelek arra, hogy fúrnak (szerelik a liftet még 6 hétig), hallgatom ezt ötig, reggelizek, ebédelek, és fetrengek miközben zenét hallgatok, de már a letöltött zenéimet is nagyon unom. Van letöltve egy játék is a telefonomra, de már azt is halálosan unom.

2020. ápr. 23. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fekvő, guggolás - nem sok hely kell

Chatelhetünk is ha gondolod - nem sok netet fogyaszt


Egyébként mi a jobb? Két hét karantén itthon aztán aranyélet vagy akár több hónapnyi karantén kint?

2020. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en pont magyarba ragadtam, kulfoldrol jottem...hat kb egy cipoben jarunk
2020. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nehéz a helyzeted, sajnálom!

Arra nem gondoltál, hogy tanulni valami újat. Netről leszedni, letölteni a gépre valami anyagot és azt elsajátítani?!

Főzni, sütni, új recepteket kipróbálni.


Én szívesen beszélgetek veled, ha az egy kicsit segít. :)

2020. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!