Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek éjjel, hajnalban...

Ha valakinek éjjel, hajnalban írok messengeren és ő felébred rá, akkor ki a hibás?

Figyelt kérdés
Én, hogy olyankor írok, vagy ő, hogy nem némítja le a telefonját amikor alszik és nem akarja hogy bárki is zavarja?
2020. ápr. 24. 07:01
1 2
 1/18 anonim válasza:
92%
Lehet azért nem nemitja le, mert úgy van vele, éjjel csak nagyon nagyon fontos dolog miatt kereshetik.
2020. ápr. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Egyértelmüen te vagy a hibás. Sokan a telefonnal ébresztik magukat, ezért a lenémítás értelmetlen dolog. Másrészt meg minden normális ember tudja, hogy éjjel nem zavarjuk a másikat, ez alapvetö viselkedési norma.
2020. ápr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Én le is némítom a telefont és ki is kapcsolom a netet.

Szerintem ő a hibás. :D

Vagy akkor ennyi erővel reggel 7-kor se lehetne írni neki, mert akkor is felébreszthetem? :D

2020. ápr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Reggel 6 és este 10 közt szokás valakit keresni, éjszaka nem.
2020. ápr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Én kikapcsolom az internetet éjszakára, így az ébresztés működik.De ahogy éjjel vagy hajnalban nem megyünk valakit meglátogatni, úgy szerintem ha nem fontos nem írogatunk.Bár a fiataloknál lehet, hogy másképp van.Pláne, hogy most szarrá unatkozzák magukat :-D
2020. ápr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Te. Pontosan olyan, mintha éjjel valakit felhívnál. Vannak íratlan szabályok, amelyek a társas érintkezésre érvényesek. Pl. Este 10 és reggel 6 között nem hívunk senkit, csak ha, ha nagyon közeli barát, vagy ha ég a ház, és nagyon nagy a baj. Azaz: nem írogatunk a messengerre sem, mert az érkező üzenet hangja zavaró lehet egy ember álmára.


Még jó, hogy nem ő a hibás, hogy miért nem kapcsolja ki a telót?!

2020. ápr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként tudtátok, hogy némított telefonnál is működik az ébresztés? Magic.
2020. ápr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 qkker1 ***** válasza:
41%
Nekem egyszer írnál így, utána törölnélek az ismerőseim közül!
2020. ápr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem Ő a hibás. Miért nem kapcsolja ki a netet? De úgy látom, erről a dologról nagyon megoszlanak a vélemények. Szerintem a Messenger nem egyenlő egy telefonhívással. Egyértelmű, hogy hívni nem hívunk fel senkit késő este, éjszaka meg pláne nem. De egy Messenger üzenet szerintem teljesen más, hiszen azt gondolhatjuk, hogy nem zavarjuk vele, úgyis csak reggel kapja meg, amikor felébred és bekapcsolja a netet. Az már ne az én hibám legyen, hogy ő nem kapcsolta ki éjszakára.
2020. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
9-es vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy természetesen ha valaki éjjel írna nekem, magamra lennék mérges, hogy fszért nem nyomtam ki a netet éjszakára...
2020. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!