Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a rossz, a...

Miért én vagyok a rossz, a hibás mindenért?!

Figyelt kérdés
Az utóbbi időbe szinte mindig én voltam hibáztatva mindenért, még amihez közöm se volt... Fárasztó, és lelkileg megvisel hogy egy senki vagyok ebben a családban. De ha bűnbak kell akkor én leszek az első. Ha felveszem azt a stílust amit kapok akkor én azt hogy gondolom?! De velem bárki tehet bármit... Fáj ez nagyon
2020. márc. 28. 12:24
 1/6 anonim válasza:
15%
En is igy vagyok vele. Hogyan kell kérdést irni? Erre az oldarra?
2020. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy van ez, hogy a baromfiudvarban is a kopasznyakút csipkedik. De csak addig, míg az vissza nem vág (akár szóval, vagy azzal, hogy nem veszi fel a "bántást").
2020. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg tőlük.
2020. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen sajnos... Szerintem csak az segít, ha okosan, lelkileg érett ember módjára kezeled. Higgadt maradsz, bármit is próbálnak rádhúzni, és objektív érvekkel, normál hangon beszélve visszautasítod a vádakat. (A hanghordozásodra tényleg figyelj nagyon, ha nyávogó, nyafogó hangot használsz, akkor hiteltelen leszel egy pillanat alatt.) Azt is hozzáteheted, hogy ez a gyakori alaptalan vádaskodás lelkileg nagyon megvisel téged, és kéred, hogy hagyják abba.


Ne ragaszkodj hozzá, hogy "bebizonyítsd", hogy nincs igazuk. Erre sokszor nincs lehetőség. Ha összetört egy tányér, senki nem vállalja magára, de senki nem is látta, hogy ki törte össze, akkor nyilván nem fogod tudni bizonyítani, hogy nem pont te voltál. De ők se, hogy igen (felteszem persze hogy tényleg nem te voltál). Egyszerűen csak mondd ki, hogy nem te voltál, pont.

2020. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vértezd fel magad mert ez nem az első és nem is az utolsó lesz életedben.

Mindég könnyebb,mást okolni saját vagy vélt sérelmek miatt .

2020. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1es.: a kategóriákra ha rá mész az utolsó előtti választási lehetőség "új kérdés" és ott.

A többieknek meg köszönöm a válaszokat

2020. márc. 31. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!