Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este arra keltem fel...

Tegnap este arra keltem fel hogy nagyon felkúszott a vérnyomásom muszáj voltam felülni inni egy pohár vizet. Kisebb páinkba estem. Mitől? 32 hetes km

Figyelt kérdés

Már előtte este lefekvés előtt éreztem hogy olyan érzésem van hogy gyorsabban dobog a szívem félelem volt bennem nehogy szívroham legyen.

Aztán lefeküdtem és hajnalban erre keltem hogy mintha nagyon izgatott lennék vagy nem is tudom de hirtelen felugrott magasra a vérnyomásom megittam a kis vizet és visszafeküdtem.

De még reggel is mikor feküdtem az ágyban éreztem egy enyhe mellkasi fájdalmat...


Ez terhességi magas vérnyomás?

Nincs mérőnk szóval nem tudtam megmérni.


2018. aug. 28. 19:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hidegrázásom is van.
2018. aug. 28. 20:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem inkább pànikroham? :/
2018. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De igazad van nagyon stresszes a terhességem.
2018. aug. 28. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért?

Pánikroham egyébként előfordul terhesség soràn, volt nekem is benne rèszem..

De nem lesz semmi baj, ne aggódj! :)

2018. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Panikrohamod volt.
2018. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!