Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés férfiakhoz,...

Barnabas333 kérdése:

Elméleti kérdés férfiakhoz, ég a lakás, egy embert van időd menteni, a gyereked hoznád ki vagy a párod?

Figyelt kérdés
De itt egy konkrét példa is. A nő 47 éves már nem ér hozzád, de még azért szereted. A gyerek 7 éves papíron bolond, azt hiszi ő a világ ura és mindenki a szolgája...
2020. ápr. 26. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
A nővel lehet másik gyereket csinálni, a gyerekkel nem lehet másik nőt.
2020. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Gyereket menteném.
2020. ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Minden normális értékrendű ember, legyen nő vagy férfi a gyerekét mentené. Tehát a gyerekét. Ő a vérem. A feleség -tetszik vagy nem tetszik- egész életedben csak egy idegen, mert nem együtt nőttetek fel és nem egy háztartásban. A gyerek pánikol, sír, ha elkezd égni a lakás. Egy nő a 47 évével azért lehetne életrevaló, ne kelljen már a segítségem, jöjjön ő ki!


Ui.: nem szeretnék részletekbe bocsátkozni, de egy 7 évest elég nehezen diagnosztizálnak nárcisztikus személyiségzavarral, mivel még gyerek.

2020. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Most nem azért, de ez mekkora debil kérdés már? Egyáltalán ki az, akinek ilyen fogyatékos kérdésen jár az esze?

Amúgy meg mint minden mentés, az adott helyzettől, sokktól függ, hogy éppen hogy cselekszik az ember. Szerintem ilyen esetben nem mérlegelsz, hogy el vagy hidegülve az asszonytól, vagy nyomi a gyereked, egyszerűen emberi élet és aszerint cselekszel, hogy meg kell menteni.

2020. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4es elmondom, ezt egy nő tette fel nekem az első randin. Nem az akivel most vagyok. Mondjuk volt egy kis beütése. Nem az én fejemből pattant ki...
2020. ápr. 26. 11:06
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

4- es vagyok. Úr isten hát első randin biztos dobnék egy hátast egy ilyen kérdéstől.

Könyvelném, hogy a csaj egy idióta és lépnék 😂

2020. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nőt - ölében a gyerekkel.
2020. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
... Egyébként pedig a körülmények diktálnak. Kit tudsz hamarabb kisebb kockázat árán elérni és kihozni. -Tervezgethetsz órabérben,- ha percek alatt leég egész életed munkájának eredménye.
2020. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"Tervezgethetsz órabérben,- ha percek alatt leég egész életed munkájának eredménye."


Szar dolog a biztosítás, de muszáj.

2020. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!