Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan kezelitek...

Lányok! Ti hogyan kezelitek azokat a lányokat akik kibeszélnek titeket a hátatok mögött? Megtépitek őket?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenki ismer olyan sz**keverő fekália lányokat, akiknek az az életük, hogy más lányokat kibeszélnek, azért mert szebbek, boldogabbak, népszerűbbek náluk. A hátuk mögött pletykálnak, lehordják mindennek de a szemébe már nem merik megmondani a problémájukat. Ti hogyan kezelitek az ilyeneket?

2020. ápr. 26. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer borultam ki, utána azon voltak, hogy tönkretegyék az életem. Nem volt, aki megvédjen. Már úgy vagyok vele, hogy beszéljenek csak ki, az a lényeg, hogy én tudom az igazságot, és kész. Ez az utolsó évem abban az iskolában, ahol ez történt. Jövőre másképp csinálok mindent.
2020. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lesz..om őket. Lelki szegények,sz..r az életük,sajnálom. De meghatni nem fognak,annyira már megedződtem. Legyél boldog,mosolyogj,azzal idegesítheted őket leginkább. :)
2020. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kolléganőim rendesek, jóban vagyunk, a női családtagjaim szeretnek, az ismerettségi körömbe pedig csak azokat vonom be, akikben bízom, szóval nincsenek ilyen ellenségeim.

Max gimiben volt ilyen egy rövid ideig, de nyilván nem téptem meg az illetőt, mert nem putriban nevelkedtem.

Általában az a leghasznosabb, ha a saját megítélésedet építed, hogy úgy ismerjenek, aki kedves, szorgalmas, szilárd személyiség, így pedig terjeszthet bárki bármit rólad, azok az emberek, akik hozzád hasonlóak, nem fognak hinni a pletykáknak. Aki meg ennek ellenére is hisz, annak miért érdekelne a véleménye? 🙃

2020. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Megtépni nem szoktam őket. Legfeljebb szembesítem őket, hogy előttem legyen nagy a szájuk és örülnék, ha nem nőnek is ócska gyáva féreg módjára fosnák a szót, hogy visszahalljam, hanem akkor is legyenek nagylányok, mikor velem beszélnek.


Mondjuk eleve nincs szerencsére sok közöm sok nőhöz. A tanulmányaim és a munkám során is férfitúlsúlyos és nem echte pitsa nőket tartalmazó közegben vagyok, itt ilyesmi 3 évente ha egyszer ér.


Múltkor volt pont egy ilyen, az egyik kolléganőm sziszegett rólam a másik kollégámnak, hogy minek edzek, ha van már párom és minek kelletem magam feszülős nadrágban a munkahelyen. Egyik ebédszünetben válaszoltam a hátam mögött feltett kérdéseire és felajánlottam neki, és segítek az edzéstervben, hogy ne érezze magát irigynek és ő is tudjon a maga testével foglalkozni. Lapított, mint szar a gazban. :D

2020. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére a barátaim nem ilyenek, de az osztálytársaim :D

Először nagyon rosszul esett, mert tulajdonképpen a pfámba mosolyogtak és nyaltak ennek ellenére, ja meg ha lecke kellett akkor is nagyon jó voltam, és észrevették, hogy ez mennyire nem esett jól és elég nehezen vágok pókerarcot, ezért volt, hogy előttem beszéltek ki, nevet persze nem mondtak, de nem vagyok olyan buta, hogy ne jött volna le hogy rólam van szó. Persze megpróbáltam volna változtatni, ha ezek olyan dolgok lettek volna, de nagyon nevetséges dolgokért beszéltek ki, például azért mert csendes vagyok.

Már így utólag nagyon bánom, hogy nem védtem meg magam (ti védjétek meg magatokat, ne legyetek roncsok lelkileg mint én voltam!), de most mit kezdjek azzal, ha nem képesek elém állni és elmondani hogy mi a problémájuk velem? Miért érdekeljen engem az, ha valakinek annyira nincs gerince, hogy a szemembe mondja?

2020. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha a rosszindulatú kollégáim csak a hátam mögött beszélnének ki, és pont nem érdekelne. Aki olyan úgyse hisz nekik, anélkül, hogy engem megismerne. De sajnos megmondják szembe is az okosságot, hiába nem érdekel.
2020. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy mit mondanak rólam.Az ilyrn kibeszélés hogy nézd már milyen fiús a cipője nem érdekel de ha azt terjesztik a hátam mögött hogy én egy nagyon bunkó meg hazudozós lany vagyok aki mindegyik fiúra rámászik akkor már más a helyzet.

Én soha nem tépem meg a lányokat legalabbis nem volt még rá példa de a fiúkat nagyon szeretem megtépni ha kell.Én oda szoktam hozzá menni és a szemébe mondom hogy ezeket hallottam és hogy mondja a szememben.És ugye nem meri így megmondom neki a magamét.De soha nem verekednék lánnyal az miatt hogy pletykálnak.

2020. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire súlyos a helyzet. Tehát mekkora irritáló sznob p*csa a hölgy.

Ha csak kissebb dolgok vannak nem figyelek rá, sőt néha még jót is kacagok rajta.

Ha viszont már olyan dolgot hazudik rólam ami már engem is befeketíthet bizony megkapja a magáét, de csak szóban. Volt egyszer egy ilyen. Mindenki előtt az iskolában nyugodt de határozott hangon megmondtam "ha mégegyszer ilyet mersz csinálni, félni fogsz ha a közelembe kell majd jönnöd, a nézőközönséget pedig megkérném ne higgyen ennek a cafkának köszönöm szépen."

Befejezte a rólam való pletykálást. :)

2020. ápr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit a szemembe nem mer mondani, akkor nincs miről beszélni, van jobb dolgom is. De, ha esetleg a szemembe mondja, akkor sem érdekel, ha nem vagyok szimpatikus kerüljön el, nem tapadok én rá senkire 😂
2020. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!