Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz itthon, nulla...

Mennyire nehéz itthon, nulla tapasztalattal rövidebbre vágnom a férjem haját?

Figyelt kérdés
Felül hosszabbra szeretnénk hagyni neki, lejjebb géppel lenyírnám, persze normális átmenettel. Mennyire nehéz megcsinálni úgy, hogy sose vágtam hajat?
2020. ápr. 22. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én múlthéten vágtam a barátom haját szintén 0 tapasztalattal és valami hasonló fazont

meglepően jó lett, pedig az első vágásnál még féltem, hogy mi lesz itt, még sose használtam hajvágó gépet :D

annyi, hogy először állítsd direkt nagyobbra és inkább utólag vágj még belőle, úgy nehezebb elrontani

én csak megkérdeztem, hogy a fodrásza hogy szokta és mennyit vágjak, videót nem néztem róla

ha biztosra akarsz menni, esetleg keress rá hogyan kell

2020. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szuper, ezt jó olvasni :) videókat már néztem, csak félek, hogy nekem nem menne. Az átmenetnél használtál ollót vagy azt is meg tudtad oldani géppel? :)
2020. ápr. 22. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Géppel lehet mindent. Az átmenet szépsége ami eldönti majd a sikerességét vagy fordítva.

Elsőnek lehet nem lesz jó de pár alkalom és velejossz.

Csak lazán.

2020. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 22. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:

a felső hosszabb részt ollóval csináltam, de hátul az átmenetet géppel

egyrészt nem egyforma hosszal csináltam, meg nem csak simán végigtoltam a haján, hanem kis részenként haladtam és picit megdöntve tartottam a gépet, hogy a felsőbb részeken ne legyen olyan rövid, mint alul

ez így nem tudom mennyire érthető, de nekem ez volt a taktika és jó lett

utólag azt mondanám, hogy nem volt nehéz és nem is tartott sokáig, most már bármikor le merném neki vágni újra

sok sikert neked is:)

(első hozzászóló voltam)

2020. ápr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hétvégén megpróbálom :)
2020. ápr. 23. 08:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem nagy ördöngősség, én is magam vágom a férjem haját. :D


Oldalt 6-os fokozattal, aztán fent 20-assal. Az átmenetet 12-essel megcsinálom és meg is van. Először én is féltem, de ma már "profi" vagyok benne. :D

2020. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!