Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Otthonról dolgozó emberek,...

Otthonról dolgozó emberek, hogyan bírjátok ki azt, hogy kint süt hétágra a nap, és munkaidőben nem tudtok kimenni napozni, barnulni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 15:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Könnyen, mert ki tudok menni. Barnulni mondjuk kifejezetten nem akarok, de élvezni a napfényt és a levegőt simán.
2020. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Én egész nap kint vagyok a kertben, vagy a teraszon! A wifi a kertben is működik... :) Laptop az ölemben, ülök a nyugágyban és dolgozom. :)
2020. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért, aki NEM otthonról dolgozik, annak mennyiben más a helyzete?

Vagy pontosabban aki otthonról dolgozik, annak van elönye, mert MOST ki tud menni és este dolgozini még egy adagot, aki meg a munkahelyen benn van, annak erre semmi esélye.

2020. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

#3

Amúgy igen. Nekem pl a fizikai értelemben vett munkahelyem egy belső udvarra néző kis szobában van a betondzsungel közepén, ahonnan későn érek haza.

Most, hogy itthonról dolgozok, nem vagyok "bezárva" a barlangomba, hanem végre kimehetek a napfényre napközben, meg úgy eleve besüt a nap az ablakon. :D

Pont a home office-osoknak (meg azoknak akiknek valami okból nem kell most dolgozniuk) van a legjobb esélyük arra, hogy kimenjenek a szabadba napközben.

2020. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Remekül, mert ha megtehetem sem napozok, főleg nem akarok barnulni. :D
2020. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A fehér bőr nem trendi, és koránt sem vonzó a pasiknak :)
2020. ápr. 27. 16:05
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Minden nap fél 10-től 10-ig kinyitottam az ablakot s napoztam a szőnyegen. Aztán folytattam munkát. 4 után meg mentes sétálni, biciklizni
2020. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

#6

Annak az egy "pasinak", akinek szeretnék tetszeni, neki vonzó a bőröm fehéren.

Ha más pasiknak nem jövök be, az számomra csak pozitívum. :)

2020. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%
#6. Akkor igy jártak. :)
2020. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
7-es vagyok. Amúgy most így home officeban sokkal több nap ér, mert amúgy laborban dolgozom és nincs természetes fény. Csak a D-vitamin miatt napozom, nem azért, hogy lebarnuljak, abszolút nem zavar, hogy hófehér vagyok és sosem panaszkodott egy pasi sem, sőt. szerintem szebb, mint a cigó barna
2020. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!