Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a sofőr...

Mit csináljak, ha a sofőr DIREKT nem áll meg a megállóban, pedig jelzek?

Figyelt kérdés

Városi buszról van szó. Harmadszorra csinálta meg a sofőr, hogy jeleztem, egyedüli leszálló lettem volna, és nem állt meg. Továbbhajtott a megállóban. Persze rögtön szóltam, és sűrű bocsánatkérések közepette megállt. Jaj bocsánat, nem vettem észre, bocsánat... Persze, mindig pont nálam nem veszi észre. Egy dolga van, hogy figyelje a k_rva műszerfalat, és ha van leszálló, megálljon. Elsőre nem volt semmi, előfordul. Másodszorra már morogtam, a harmadiknál meg már mérges voltam, hogy ez most szórakozik velem?? Ugyanaz a sofőr volt mind a három alkalommal.

Mit csináljak, ha direkt csinálja? Neki szóljak, vagy a busztársaságnál tegyek panaszt? Ti mit tennétek? Szórakozzon a jó édes anyukájával....

L/24


2020. ápr. 27. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már kevesebbért is panaszlevelet írok.
2020. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
1-es röhögnek egy jót azt annyi. Am meg jogsit kell csinálni. Nem lehet buszokra alapozni egy életet. Ez csak ideiglenes megoldás.
2020. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is nem ide jönnék fel idegbetegeskedni, másodszor felírnám a busz rendszámát, és bejelenteném a busztársaságnál, hogy ezt már nem először csinálja a buszvezető. Valszeg nem nagyon fog változni semmi sem, de a semminél mégis több.
2020. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos senkit sem érdekel egy panaszlevél, de busztársaságnál, se Máv-nál, se postánál, se sehol Magyarországon. El se jut a panasz az "elkövetőig", semmi változás nem lesz tőle. Vagy megbeszéled vele személyesen, vagy hiába várod a csodát egy panaszlevél után.
2020. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Már sok sikeres panaszlevelet küldtem. 1es vagyok.

Nem hiszek az "úgysem ér semmit a szavam" lúzer károgásban. Én kiállok magamért, sikerrel. Ti meg szívjátok a fogatokat meg vegyetek kocsit mert nem mertek még egy ilyet se elintézni xD

2020. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, ugyanaz vagy aki kiírta a lecsós pasis kérdést?
2020. ápr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!