Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket milyen atrocitások...

Titeket milyen atrocitások értek tömegközlekedés közben?

Figyelt kérdés

2017. szept. 22. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Nagyrészt c.......ányokkal volt a gond.

Az egyik a barátnője fejét rugdosta viccből, és amikor ránéztem, elkezdett ugatni, hogy ne nézzem, mert ez és ez fog történni.

Egy másik meg tolakodott a leszállásnál, összeszólalkoztunk, meg akart késelni. Leszállásnál belerúgtam, hogy érezze a törődést :D

Olyan is volt, hogy majdnem a metró alá löktek véletlenül.

Szóval jó is az a tömegközlekedés...

2017. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

A tömött buszon egy fiatal lány képes volt a bőröndjével elfoglalni egy helyet, mikor az a lába alatt is elfért volna. Én voltam az egyetlen aki ezt szóvá tette, és végül én ültem le mellé, holott a mellette állók már régen a buszon voltak, mikor én felszálltam. És az állók engem kezdtek szidni....

Többször volt vita a nyitott/becsukott ablak miatt.

De szerencsére már 5 éve van autóm, úgyhogy nem kell elviselnem senkit sem akit nem akarok.

2017. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Semmi különös. A maximum egy kis lökdösődés volt, de az embereknek általában inkább a szája jár.
2017. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer egy osztálytársammal beszélgettünk az buszon és az illetőnek elég furán állnak a fogai, amiről nem tehet, a fogszabályzót meg nem engedhetik meg maguknak, emiatt selypítve beszél, de amúgy nem annyira, hogy ne lehessen érteni a beszédét...Na és a buszon csevegtünk, amikor egy öregasszony odajött hozzánk és elkezdett neki magyarázni, hogy nem lehet érteni, amit mond. És tök durva volt, hogy amikor hozzánk szólt, még ilyen mézesmázos hangon beszélt, erre 2 perc múlva már tiszta vörös volt a feje, úgy üvöltözött az osztálytársammal, amiért nem beszél elég érthetően, meg olyanokat kiabált, hogy neki az orvosa is megmondta, hogy normális, szóval nem vele van a baj, hanem az osztálytársammal :D És mi meg meg se szólaltunk, csak álltunk és néztünk, hogy ez mi a ... Aztán vagy 3 megálló múlva leszállt és mintha mi se történt volna, elköszönt tőlünk..:D

Olyan is volt, hogy a villamoson ültem egy fiú mellett, közben elég sokan leszálltak és tele volt üres helyekkel. Erre felszállt egy öreg banya, megállt előttünk és a mellettem ülő fiú felállt, hogy átadja neki a helyét, én meg ültem tovább, mire rám kiáltott a nő, hogy "LEÜLNÉK!!!". Én meg mondtam, hogy tele van az egész villamos üres helyekkel, erre elkezdett ordibálni, mint valami fába szorult féreg, hogy ő ODA akar leülni. Szóval inkább felálltam és a másik ajtóhoz álltam, mert úgyis pár megálló múlva szállnom kellett, erre elkezdett nekem magyarázni valamit, hogy ő most épp megy a fogorvosához (nem is volt egy darab foga se, szóval nem értem, minek), meg hogy amúgy azért állított fel minket a mellettem ülő gyerekkel, mert ő kizárólag a villamos bal oldalába szeret ülni, az ablak mellé, mert így tud kapaszkodni az ablakba, amikor kanyarodik meg ilyenek..Mondom ok..:D És beraktam a fülhallgatómat, hogy ne kelljen hallgatnom, de beszélt tovább xD

2017. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Reggelente munkába menet a metró végállomásánál leszállva mindig jön szembe a tömeg, akik meg fel akarnak szállni, és kénytelen vagyok átpréselni magam, mert még véletlenül sem hagynak egy sávot, ahol el lehetne menni a másik irányba. Ugyanez nap végén fordított irányba is megtörténik.
2017. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Siettem a buszra, vonatról leszóláskor nyugdíjas néni furakodott a volna, én ezt nem hagytam, és elkezdett parasztozni.


Szálltam volna fel a buszra, sorba álltam, léptem fel a lépcsőn, hátulról egyszer csak a táskámat fogva egy kéz hátraránt. Egy gyökér középkorú emberke volt, és mondta "a nőt enged előre!" Nő tolakodott. Felszálltam utána, táskáját maga mellé rakta, senkit nem engedett odaülni mert "foglalt!". Mikor a gyökér aki visszarántott felszállt, akkor odaült a nő mellé, és jól elgazsuláltak.


Buszon ráakartak lökni a mellettem álló csajra, én visszalöktem a hülye gyereket, táskám súrlódott a mögöttem álló tatát. Egyszer csak a tata meglökött, és majdnem ráestem, az ülő emberkére. Ordított pársort, tehetetlenségembe már nem tudtam mást csinálni, csak röhögni. Itt még nincs vége, jött egy kis ráadás, nyugger nénike megböködte a vállam, és mondta "én ezen nem röhögnék, hanem szégyenembe elsüllyednék.".


Hülye haverom mellett ültem, távolsági járaton, elkezdte bömböltetni a muzsikát. Előttünk ülő emberkét zavarta és hátrafordult, elkezdett a haverommal veszekedni, hogy "kapcsold ki!", ő mondta "lehalkítom". Egymásután ismétlődött ez a párbeszéd. Abban az időben bizonyos dolgok miatt xanaxot szedtem, hatására túlságosan is oldott voltam. Így elkezdtem röhögni a szituáción, utastársunknak ez nem tetszett, és adott egy pofont. Amit így 6-7 év távlatában jogosnak találok.

2017. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

# 6


Még volt olyan, hogy a muzsikás haverom elkezdte a rágóját csattogtatni a buszon. Öregembert ez idegesítette, és különböző jelzőkel illette. Gyereknek ez tetszett ezért még inkább csinálta. Mikor megérkeztünk az úti célhoz, a leszálltunk, és a srác elkezdett integetni, a bácsinak aki erre fel bemutatott. 6-7 éve történt, azóta ez a személy buszt vezet. XDDD

2017. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Ez a 80%-os itt a végén mennyire nyilvánvalóan cigánypurdé már.:)))) Szinte érzem a szagot is. Az izzadtságtól zsíros mindigbarna bőrt.
2017. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

# 8 Eléggé téves szaglással rendelkezel kedves Torma András.

Lehet csak a lábad szagát érzed, időnként mosni kéne.

Amiket, utolsó 2 bekezdésbe leírtam, így visszaemlékezve már eléggé szánalmasnak találom, és sajnálom. 6-7 éve történt, az idő alatt az emberek sokat változik.


Többit nem sajnálom. Elvileg van egy sor, akkor nem kéne mindenkinek betolakodni. Meg ez a 21. század elvileg egyenjogúság van, és elég csúnya dolog, felhasználni a gyengébb nemet, arra, hogy legyen ülőhely a buszon. Kíváncsi lennék te mint csinálnál, ha egy ilyen idióta, megfog és visszaránt úgy hogy a sorodat kivártad. Szerintem neked lenne a legnagyobb pofád. Ha meg valami konfliktus van, akkor meg nem kéne közbe avatkozni, beleszólni, ha az előzményekkel nincs tisztába az ember. Tata/bácsi részéről a lökés valamilyen szinten jogos volt, lehet ebben a szituációba én is így cselekedtem volna. De ne jöjjön már oda egy 3. fél, még kiosztani, úgy, hogy nem volt se elszenvedő alanya, se semmilyen részese a szituációnak. Csak látott/halott valamit, 1 adott pillanatban.

2017. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
*ember
2017. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!