Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor veszélytelen a...

Most akkor veszélytelen a koronavírus a fiatalokra?

Figyelt kérdés

Átnéztem a kérdéseket ezen a honlapon ott a legtöbben azt irták hogy veszélytelen a fiatalokra.

De azok a fiatalok akiknek van enyhe betegségük pl allergia vagy nagyon sok fiatal dohányzik nekik is veszélytelen?



2020. ápr. 28. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ne ezen az oldalon tájékozódj, ha hiteles információt szeretnél! Nyilvános a magyar halálozási lista. Fejből nem tudom a pontos adatot, de az elhunytak kb. 1 százaléka 40 év alatti, 30 év alatti áldozat pedig szerintem nincs itthon.
2020. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk marhára nem erről az oldalról kellene tájékozódnod, hanem inkább M1 híradót nézni, hírportálokat olvasni néha. Senkire sem veszélytelen a vírus, még a csecsemőkre sem az. Bárki elkaphatja, csak tudod van olyan állapot, amit tünetmentes fertőzöttségnek hívnak. Hiába nem érzel semmit, attól még te benned is ott lehet, nem vicc. Komolyan kell venni.
2020. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Miért kell komolyan venni ha az egész csak egy gyenge megfázás?

Pár napig folyik az ember orra és ennnyi.

Ezt is ezen a honlapon olvastam.

"Csak a nagyon öregekre,és nagyon betegekre veszélyes."

Hát ti tudjátok.

2020. ápr. 28. 12:37
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ja mert a gyakori pont tudja a választ. idióta. azt nézd, amit a hozzáértők mondanak (azokból nincs sok ezen az oldalon)
2020. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
"Pár napig folyik az ember orra és ennnyi." középkorú kolléganőm meg majdnem belehalt. ennyi.
2020. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem veszélytelen.

Halt már meg benne kisgyermek és tizenéves is, és vannak szép számmal olyan idősek, akiknél semmi komoly problémát nem okozott a vírus. Tudod, ahogy szoktam mondani: a világ nem fekete-fehér. Az, hogy elsősorban az idősebbekre veszéylesebb, az nem azt jelenti, hogy csak rájuk, és nem is azt jelenti, hogy minden idősre. Csak mondjuk (hasraütésszerű szám, nehogy készpénznek vedd!) ha az idős korosztályban 5%-os a halálozási arány, a 20 alatti korosztályban meg 0,1%, az azt jelenti, hogy az idősekre 50-szer veszélyesebb. De azt is jelenti, hogy minden ezredik fiatal meghal benne.

Szóval: nem, nem veszéyltelen egyik korosztályra sem. És nem, ez nem csak egy egyszerű influenza. Nézzük csak meg Olaszországot, ott mi van... De nem is egy pestis jellegű kór. Komolyan kell(ene) venni, és épp azért, mert bárkire veszélyes lehet, nem szabadna ilyen hanyag módon venni a védekezést; de ha egy egészséges fiatal elkapja, nem kell egyből végrendeletet írni. ;)

2020. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerinted erre az oldalra orvosok vagy virológusok járnak fel írkálni?!


Gondolom immunrendszer függő is a dolog, de mivel nem értek hozzá, így nem osztom feleslegesen az észt, csak próbálok nem pánikolva élni és kimenni az utcára. A tömeget meg világ életemben kerültem.

2020. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azzal ugye tisztában vagy, hogy erre az oldalra nem csak orvosok, szakemberek regisztrálhatnak?

Remélem ez a kérdés csak trollkodás akar lenni. Bár annak meg nem valami vicces. :)

2020. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tessék:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1043..


El lehet olvasni a válaszolókat.

Most linkeljem be az összes kérdést amiben a válaszolók azt írják hogy az influenza veszélyesebb, fiatalokra nem veszélyes stb. ??

2020. ápr. 28. 14:38
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9

Mindenki elhiszi hogy ezt írják.

Azt nem értjük, hogy miért hiszed el fenntartások nélkül.

Más holdkórosok meg azt írják hogy különösen veszélyes & kipusztulhat az emberiség. Most akkor egyszerre igaz mindkettő, vagy mi? :D

Még mindig nem tudom eldönteni, hogy trollkodsz-e...

2020. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!