Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok még ezt a...

Ti nem unjátok még ezt a folyamatos stayhome-ozást, maradjotthonozást a sok fotelharcostól?

Figyelt kérdés

A csapból is ez folyik, szerintem nincs ma már ember, aki ne tudná, hogy jelenleg ez a javaslat. Ennek ellenére előszeretettel osztogatnak mindenkit a közösségi médián és ítélkeznek bőszen bizonygatva az erkölcsi felsőbbrendűségüket ezek az emberek.


Őszintén, ki az, aki el akar menni valahova, és majd azért nem fog, mert az instajuli kiposztolta, hogy stay home? Aki otthon akar maradni, az amúgy is otthon marad, aki meg el akar menni, vagy el kell mennie otthonról valahova, az akkor is el fog menni, ha a juli orrba-szájba osztogatja, hogy #maradjotthon.


Csak szerintem szánalmas már ez a képmutatás olyan emberektől, akik lefotózzák az autópályát, hogy mennyi autó van, meg hogy mennyi sok ember van a boltban, miközben ő is ott van?

Fodrászok, akik nyitva vannak, csak otthon fogadják a vendégeiket szintén büszkén hirdetik, hogy ők otthon vannak, heh? :D


Múltkor elmentem az erdőbe futni és rámírt az ismerősöm, hogy miért nem bírom ki most, miközben a hosszúhétvégén kirándulni ment a családdal és még ki is posztolta?


Ti nem unjátok még ezt az egészet? Mik a tapasztalatok?



2020. ápr. 16. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
85%
Én betartottam. Vége is lett a melómnak.
2020. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen unom. Amugy se maradok otthon ilyen jo időben.
2020. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
80%

Ilyenkor mindenkiből előjön a "házmester". :) Engem halálra irritálnak már az ilyen elcseszett emberek: van aki úgy marajdotthonozik, hogy közben eljár fodrászhoz, meg körmöshöz (ismerek nem egy ilyet), és van, aki tényleg otthon marad. Mindkettő kib.szottul irritáló, de előbbit kifejezetten megvetem a képmutatása miatt.

Mindenki el tudja dönteni, hogy otthon marad vagy nem, de remek alkalom ez most, hogy mindenki bebizonyítsa, hogy mekkora király, mert otthon marad, miközben kb. minden be van zárva és egyébként is otthonról dolgozik.

Szerintem mindenki foglalkozzon a maga dolgával.

2020. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
83%
De,nagyon unom.Elkezdődött ez az őrület,de én ugyanúgy járok dolgozni,ha fizetnék a teljes bérem akkor itthon maradnék.De nem fizetik,és a számlákat ugyanúgy kell fizetnem ha járvány van ha nincs,ennem kell,és vannak egyéb kiadásaim.Hála istennek nincs se facebookom és nem vagyok bent semmilyen egyéb közösségi oldalon,TV-t sem nézek,rádiót sem hallgatok,így elég keveset látok-hallok ebből az egész hisztériából.Annyit tudok hogy nem mehetek be a boltba 9-12-ig..én kb ugyanúgy élem az életem mint 3 hónappal ezelőtt.
2020. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
39%
Ne haragudjatok az első vagyok. Az jogos h aki képmutató kapja be tehát fényképez mást, de azért lejár sétálni, stb. De! Szerintetek milesz vagyis lenne ha mindenki xarna rá? Ha mondjuk választani éne h te v a másik kapja meg a kezelést? Akkor is biztos, hogy nemcsinálnád másképp? Van egy mondásunk: Addig jár a korsó a kútra míg elnem törik. Én ha tehetem nem járkálok pedig tényleg gyönyörű a természet most.
2020. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy unom de betartok minden szabályozást családom is be tart mindent. Aki nem tartja be azzal meg nem foglalkozok ő élete, egészsége ha véletlen belehal, vagy átadja valamelyik hozzátartozójának és az halbele nem érdekel. És itt nem azokra gondolok akik dolgoznak.
2020. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
88%

Ott tartom viccesnek az egészet, hogy az emberek nagy részének pont ugyanúgy be kell járnia dolgozni. ÉS akik nem járnak azoknak is a nagyobb része nem azért nem jár be, mert annyira otthon akarna lenni, csak megszűnt/bezárt a munkahelye.


Onnantól hogy napi 100+ emberrel találkozunk munkában, boltban, vagy nagy bevásárlást tart mindenki minden nap a kis családdal onnantól nem sok értelme van az egésznek.


Vagy Facebookon szinte kommunizmust megszégyenítően "posztolják" hogy "én is láttam ma egyet, lent ült a parkban" "ott is sétált egy nagymama a gyerekkel" "micsoda felelőtlenség"....És ha megkérdezik, te ugyan mit kerestél az utcán akkor persze jön a "nekem dógozni köll" mártírkodás.


Ráadásul ez tipikusan az a dolog, ahol az egyszerű proli is "villoghat", hiszen ahogy Kiss András Péter is megénekli, annyit kell csinálnod, hogy nem csinálsz semmit. A sok élettelen meg alapból otthon döglik a TV előtt, vírus ide vagy oda, csak így legalább egy pár hétre-hónapra ők is hősnek érezhetik magukat, mert mennyit tettek az emberiségért a semmivel.

2020. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
33%
Én azt unom, hogy egyesek mindenkit egy kalap alá vesznek. Akinek ételt vagy egyéb fontos dolgot kell vennie, és nem tud házhoz szállíttatni bármilyen okból, az menjen boltba. Akinek dolgozni kell járnia, az nyilván járjon. És persze ha muszáj kimenni, akkor rendszeres kézmosás jó minőségű szappannal. De ha nincs semmi életbevágó dolgod az otthonodon kívül, csak úgy miért ne alapon kimászkálsz arra hivatkozva, hogy te nem fogsz jó időben otthon ülni, akkor idióta vagy, és nem érdekel, ha most bosszúból lepontozol. Nem tudom, mi olyan érthetetlen azon, hogy ha 2-3 hétig otthon maradunk, akkor utána akár rögtön vége is lehet a járványnak, de ha folyamatosan kimászkálunk és azt gondoljuk, elég, ha más otthon marad helyettünk, akkor még hónapokig el fog ez húzódni. Én rohadtul nem szeretném, ha még hónapokig tartana. Rengeteg tervem lett volna tavaszra, nyárra, és az ilyen idióták miatt, akik nem bírnak pár hetet otthon ülni, valószínűleg nem tudom megvalósítani őket.
2020. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
77%
Én örömmel otthon maradnék, de nekem minden nap mennem kell dolgozni.
2020. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
20%
De , jöhet következőkent a pzsbe tüsszents vagy nefürgyélle .
2020. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!