Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki mintha meg érintett...

Zek6700 kérdése:

Valaki mintha meg érintett volna és nem tudtam mozogni közben. mégis mi volt ez?

Figyelt kérdés

Helló valaki olyant keresek aki ere tudna válaszolni.

amit ide le írtam az mind az igazság most történ kb 1 órája

a minap kb reggel hat és hét óra között megébredtem hallottam hogy már anyám fent van minden és gondoltam alszom még egy kicsit és hirtelen nem nagyon tudtam mozogni csak nagyon lassan sokszor szokott ez lenni velem amúgy hozzá vagyok már szokva majdnem minden napos de ez most más volt mert olyan érzésem volt mintha valaki 2 oldalamnál megfogot volna ez volt a 2. ilyen hogy ez volt de eddig talán ez volt a legdurvább mert mivel tudtam lassan mozogni így gondoltam megfordulok és talán abba marad és ahogy fordultam volna egy nagyon halk és lágy hang aszt mondta ne forduljak meg na itt annyira be szartam nem is fordultam közben még mondott valamit de aszt már nem értettem.

mégis mi volt ez?



2020. ápr. 29. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Abból amit leírtál, alvás paralizisnek tűnik, ha ez mindig az ébredést követően történik veled. Ha a hang azt mondja ebben a helyzetben, hogy ne fordulj meg akkkor ne próbálkozz vele, azért hallod hogy ne legyen bajod. Valószínűleg a belsőhangodat hallottad, csak hangosabban. Ammennyiben ez napközben is rendszeres előfordul nálad, érdemes lenne segítséget kérni.
2020. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem provokálni szeretnélek, de elképesztően rosszul fogalmazol, - sok ember nem fogja kitalálni, hogy mire szeretnél választ kapni.
2020. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!