Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátok mindent tudnak...

A barátok mindent tudnak rólad, mégis szeretnek? (18/N)

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van. 10-15 évesek a barátságaim, sok szaron átmentünk együtt, sokszor láttuk egymás rossz oldalát, de a hibáinkkal együtt szeretjük egymást.
2020. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltétlenül tudnak rólad mindent. De több mindent mint mások. De bármi is legyen, ők úgy szeretnek ahogy vagy.
2020. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A barátoknak is azt mondasz el, amit szeretnél.

Én szerencsés vagyok, mert hasonló az érdeklődési körünk, de ha 1 témában nagyon eltérne a vélemény, nem biztos, hogy azzal a személlyel beszélném meg a dolgot.

2020. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Mitől vagy Te nő?
2020. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, 2 ilyen ember van
2020. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok mindent tudnak rólad, ugyanakkor a lényeg inkább az, hogy jól érezzétek magatokat meg segítsétek a másikat ha épp rászorul.

De ez szerintem egyén függő is, mert vannak olyan emberek (én is ilyen vagyok) akik képtelenek teljesen megnyílni másoknak, mert akkor kiszolgáltatva érzik magukat.

2020. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még a legközelebbi barátaim se tudnak rólam szó szerint mindent. Az életem egyes részei senki másra nem tartoznak.


De igen, úgy szeretnek engem, ahogy vagyok.

2020. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Naiv hogy azt gondolod, bárki is barátként tekint rám és vice versa.
2020. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy igazi barátnőm van aki minden tud rólam, és sose ítélt el semmiért sem. Én is sokat tudok róla és én se ítéltem el sose. Segítünk egymásnak. Te azt 100%ra mondhatom, hogy ezt több emberrel képtelenség megcsinálni, hogy mindenkit olyannak fogadjak el amilyen. A páromra úgy nézek mint a párom, ő már családtag, ezért rá más szabályok vonatkoznak. Szóval mint nem családtag, akivel csak havi 2x találkozom, és mindent elmondok, mindent meghallgatok és megértek, csak egy van, és csak egy is lehet, mert erre van kapacitásom.
2020. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!