Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a srác?

Miért csinálta ezt a srác?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy fiú, akivel még a karantén előtt egy társaságba jártunk. Ő már egy ideje követett instán, aztán nem rég visszakövettem, erre ő kikövetett. Ezt most miért csinálta?
2020. ápr. 29. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem kivancsi rad?!
2020. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet baratnoje lett es az miatt.
2020. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha pont akkor követ ki mikor te vissza követed, akkor nem gondolod hogy arról van szó, hogy azt hiszi hogy játszadozol vele és emiatt nem érdekled már? Vagy éppen ellenkezőleg, azt hiszi azt se tudod mit akarsz és ez miatt
2020. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább barátiasan viselkedtünk. Amikor bekövetett azt sem tudtam hogy ki ő, mire megismerkedtünk nem is emlékeztem hogy már bekövetet Aztán egy idő után megkerestem hogy bekövessem, és akkor vettem észre.
2020. ápr. 29. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Édes Istenem, ez most egy világméretű probléma neked?
2020. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, és ha észrevetted nem panaszkodtam/hisztiztem, csak érdekel hogy miert csinálhatja.
2020. ápr. 29. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert nem kerdezed meg?😁
2020. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!