Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már vendégségben...

Voltatok már vendégségben olyan jómódú családnál, ahol ki volt porciózva az étel?

Figyelt kérdés
Egy ilyen vacsorán vettem részt, nem vagyok nagyétkű, de majdnem szégyelltem szedni, hogy nekik nem marad. Pedig van pénz bőven, megy a rongyrázás.

2020. ápr. 29. 12:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha direkt félre akarod érteni, amit írtam, akkor mindegy. :) Írtam, hogy nem esszük meg egyszerre az egy kilót, azért lesz elég egy buliban kevesebb is, ahol nyilván nem mindenki eszik kétszer.
2020. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, én csak tukmálósban voltam. De az is rossz, főleg hogy ahol voltam, ott jómódúak voltak, mi meg nem és volt, hogy azzal a mondattal tette a tányéromra a második adagot anyuka, hogy egyed, ilyet úgysem kapsz otthon.
2020. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!