Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a barátnőm nem...

Szerintetek a barátnőm nem normális, vagy csak alvajáró? 20/F

Figyelt kérdés
Nemrég felkeltem WC-zni, megnéztem az időt a telefonon, látom valaki írt, megnéztem, erre barátnőm(17 éves) elküldött magáról hajnali 1-kor egy fiatalabb kori fürdőruhás képet, ahogy a tükör előtt pózol, szöveg nélkül persze. És igen, azóta ezen filózom és nem tudok aludni.

2020. ápr. 30. 05:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy aranyosnak gondolja magat rajta. Es ezert. Meg akarta mutatni. Lehet kb 10000 oka. Te is tudod elvileg, hogy itt max tippeket kaphatsz. Felmerul a gyanu hogy egyaltalan tenyleg tudni akarod e vagy csak valami miatt hulyenek beallitani ot, es varod a fikazo szovegeket. Nem vagom miert??

Forditott esetben nekem eszembe nem jutott volna soha itt kerdezgetni barmit amit baromsagnak gondoltam a parommal kapcs, azonnal vele beszelem meg. Hisz szeretem. Tehat erdekem,hogy minden oke legyen...


Ezert... gondoltam hogy trollkodsz. Ertem ezalatt hogy 1. Vagy nem igaz, 2. Leszarod nemszereted a “baratnodet” ugye ez esetben nem szamit igazan mar baratnonek, es csak szorakozol rajta tobbed magaddal...

ez is trollkodas ugyanis.

2020. ápr. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h o nem olyan puhany mint te es ejjel 1kor meg siman fent van. Nem mindenki fekszik 9kor teso.
2020. ápr. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugye a kerdesed felepitese is arra utal Te nem tartod normalisnak a baratnod. Tehat a szankba adod a valaszt. Ha nem ezt akarja egy ember elerni, hanem tenyleg tudni akarja az nem hasznalna ezt a kifejezest. Ergo a lejaratni akaras motivaciojat nem tudod lemosni magadrol.


De ha nem vagy troll, akkor mi vagy? Szerető barát? :D

2020. ápr. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
#13 Nem trollkodom, még mindig nem gondoltam komolyan a "nem normális" dolgot. Te nem szoktál poénkodni ilyesmikkel a barátnőddel/barátoddal, hogy "te nem vagy normális"? De csak ilyen csipkedés szerűen, tudod.
2020. ápr. 30. 06:34
 15/27 anonim ***** válasza:

Dehogynem! Barátokkal. De idegenek előtt soha! :D mert azt feltételezik ilyenkor, hogy komolyan IS gondolhatod. Ha személyesen mondod, látom hogy mosolyogsz, a hangsúly stb. Akkor persze egyből leesik. De a netes kommunikáció azért gyatra, mert ha nincs szmájli akkor komolyan vesszük. Nálam nagyobb bohóc nincs a környezetemben. MÉGIS másról ismeretlenül ezt nem feltételezem, illetve az itteni “jóindulatból” indultam ki.

Akkor ez a kérdés csak fricska, így oke! Csak rajtad kivul senki nem erti! :D

2020. ápr. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
54%
Tudj recskázni, mert ezt nézi ki belőled.
2020. ápr. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy valami miatt csúfolták általánosban és csak egy kis megerősítésre vágyik?
2020. ápr. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
#17-es vagyok. Mármint úgy megerősítésre, hogy nem volt vele semmi baj.
2020. ápr. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

#15 Oké, igaz, írhattam volna egy szmájlit a kérdésem mellé legalább.


#16 Mi köze egy 11 éveshez a recskázáshoz? Már írtam, hogy hagyjatok az ilyennel.


#17 Biztos nem.


#19 Nem tartom magam azért ostobának, csak mert nem tudtam mit kellett volna erre reagálnom.

2020. ápr. 30. 07:06
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
#20 Miért nem kérdezted meg tőle simán, hogy ezt most miért küldte? Vagy miért nem írtad neki simán, hogy csini vagy?
2020. ápr. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!