Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire normális?

Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Egyik rokon a vírus alatt kb két naponta ide járkált hozzánk, mert nem dolgozott, unatkozott aztán amikor erre járt mindig becsengetett. Ez még húsvét előtt volt. Eljött az ünnep, nem kívánt semmit, azóta se láttuk. Mit gondolnátok?

2020. ápr. 24. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy már zombiként kaparja a lakása ajtaját belülről.

Őszintén jonnan tudhatnánk? Lehet hogy beteg lett, bármi lehet. Látatlanban lehetetlen tudni.

2020. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kérdés leginkább arra vonatkozik, hogy tízes skálán mennyire tartod bunkóságnak, hogy idejárkál ilyen időben a nyakunkra, utána meg le se ...
2020. ápr. 24. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Te engedted be nem?
2020. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem engedtem be. A kapun keresztül beszélgettünk.
2020. ápr. 24. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
De nem fogalmaztad meg mit akartál PONTOSAN tudni. Bunkó bunkó: el lehet finoman küldeni ha zavar. Nem olyan nehéz az.
2020. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad van. Ne haragudj. A kérdés arra irányul, hogy ide járkált a nyakunkra, amikor ugye nem kellett volna, húsvétkor meg annyit se tudott kibökni, hogy forduljunk fel. Jogosan lehetne mondani, hogy miért nem írtunk neki mi, de nem gondolom, hogy minden egyes ünnepkor az én családom kötelessége lenne köszöntgetni. Le akaszt a szögről, aztán meg vissza. Hogy látjátok?
2020. ápr. 24. 13:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy hogy gáz az ember. Miért számít hogy rokon? Nem kell vele akkor foglalkozni végtére is. Egyszerű dolog, csak kell hozzá "bátorság" hogy nyíltan elhanyagoljátok
2020. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ennek őszintén örülök, hogy te is így látod, mert mar azon gondolkoztam, hogy lehet csak én reagálom így túl, de nagyon mérges vagyok rá. Lehet jobb lenne megtanulnom mindenkit a helyén kezelni. Köszi, hogy elmondtad a véleményed!
2020. ápr. 24. 17:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Így látatlanban nem lehet tudni mi történhetett. Próbálj a végére járni, hogy mi történhetett vele hátha a szomszédok tudnak valamit.
2020. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!