Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az ötletemről?

Ti mit gondoltok az ötletemről?

Figyelt kérdés

Már régóta tervezgetem a jövőmet, hogy mit szeretnék csinálni stb. De amit nagyon szeretnék, az egy saját ház.


Na de nem az a szokványos, hanem egy fából készült ház lenne az álmom, valahol messze távol mindenkitől. Szociális fóbiám van és antiszociális zavarom, ez miatt szeretnék távol lenni mindenkitől.


Tudom hogy ez sok pénz, és azt is hogy nem egyszerű dehát ez a jó az álmokban :) Egyszer mikor kicsi voltam akkor a testvéremmel elmentünk az erdőbe, és nekem már akkor megtetszett az a környezet, az a nyugodtság, madarak hangja, a természet illata :)


Szóval igen, egy faház az álmom egy erdőben ahol csend és nyugalom van. Ti mit gondoltok ? Ti is szeretitek a természetet ? :) Köszönöm előre is a válaszokat.



2020. máj. 2. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem is jó dolog. Ezerszer jobb mint valami nagyvárosban élni, csak az a baj hogy a városokban van munka :/ (legalábbis amivel én szeretnék foglalkozni)


erről a kérdésről eszembejutott ez a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=D-qQneOnJl0&t=626s

Szerintem neked is tetszeni fog.

2020. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lala777 ***** válasza:
100%

Hat ha ez az almod. Szerintem minden olyan alom ami bolodogga tesz bennunket az jo es szep. Persze vannak hatarok. De a te almodban nem latok semmi furat. Telejsen normalis.

Szoval hajra.

2020. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TR75 ***** válasza:
100%
Az "antiszociális zavar" mit takar?
2020. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
34%
Egyedül,magányosan? És a megélhetesedet,hogy akarnád ott biztosítani? Szerintem nagyon hamar meggondolnád magad
2020. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked elég lenne csak egy tanyát venni. Nem tudsz kiszakadni a társadalomból. Ez manapság nem valósulhat meg, teljes mértékben.
2020. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Teremtsd elő rá a pénzt, aztán találd ki, hogyan lesz az erdő közepén víz, villany, csatorna, gáz stb. (Mert felépíteni a legkönnyebb) De előtte még hogyan lesz rá engedélyed. Aztán nem mellékesen, hogy fogod fenntartani magad a világtól elvonulva a faházban.
2020. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést :D Nekem is minden álmom egy erdőszéli kis fakunyhóban élni.
2020. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Antiszociális személyiségzavar? Szociopátia? Mert akkor kezeltesd magad :).


Igazából nekem is egy ilyen elképzelésem van az életről. Imádom a természetet, és szívesen élnék benne, vele harmóniában. :D

2020. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!